مجید نوردوست: سیستم عامل iOS 10 روز گذشته برای آیفون، آیپد و آیپاد تاچ منتشر شد و کاربران می‌توانند آن را روی دستگاه‌های خودشان دانلود کنند. البته در زمان دانلود مشکلاتی برای برخی کاربران پیش آمد که موجب خراب شدن گوشی میشد. به هر حال استقبال کاربران از سیستم عامل جدید اپل بسیار زیاد بوده است. براساس اطلاعات منتشر شده، در زور اول بیش از ۱۴٫۵ درصد افرادی که آیپد، آیفون و آیپاد تاچ دارند، این سیستم عامل را روی دستگاه‌های خودشان نصب کرده‌اند.

 

 استقبال کاربران از iOS 10 در روز اول

 

این آمار زمانی جالب‌تر می‌شود که بدانید در زمان عرضه‌ی iOS 9 تنها ۱۲ درصد کاربران این سیستم عامل را در روز اول روی محصولات خودشان نصب کرده بودند. این آمار استقبال کاربران از این سیستم عامل را نشان می‌دهد. این سیستم عامل کلی قابلیت جدید به گوشی‌ها و تبلت‌های اپل اضافه می‌کند. اگر هنوز iOS 10‌ را روی گوشی خودتان نصب نکرده‌اید، می‌توانید راهنمای نصب آن را بخوانید.

براساس اطلاعات منتشر شده تنها ۸۷ درصد کاربران سیستم عامل iOS 9 را روی دستگاه‌های خودشان نصب کرده بودند و اکنون باید ببینیم که این آمار در iOS 10 چقدر افزایش پیدا می‌کند.

البته این سیستم عامل برای گوشی‌ها و تبلت‌های قدیمی شرکت اپل عرضه نشده است. اگر با نصب این سیستم عامل سرعت گوشی یا تبلت‌تان کند شد، می‌توانید دوباره iOS 9 را روی آن نصب کنید.

 استقبال کاربران از iOS 10 در روز اول