به گزارش ملت ایران به نقل از مهر: دو پسر متجاوز که با ربودن دو خواهر آنها را در باغی مورد آزار و اذیت قرار داده بودند، صبح امروز در ملاء عام اعدام شدند.

سال گذشته دو خواهر با مراجعه به اداره آگاهی کرج راز جنایت دو پسر شیطان صفت را فاش کردند. آنها در شکایت خود مدعی شدند به عنوان مسافر سوار یک خودروی شخصی شده که پس از طی مسافتی دو پسر جوان که سرنشین خودرو بودند با تهدید ما را به باغی در حوالی کردان برده و در آنجا مورد آزار و اذیت قرار دادند.

پس از طرح این شکایت تیمی از ماموران تحقیقات در این زمینه را آغاز کرده و با تجسس های گسترده دو پسر جوان را دستگیر کردند که متهمان در جریان بازجویی ها به جرم خود اعتراف کردند. دو پسر جوان پس از محاکمه در دادگاه کیفری استان البرز به اعدام محکوم شده که با اعتراض آنها به حکم مجازاتشان پرونده به دیوان عالی کشور فرستاده شد.

با تایید حکم در دیوان عالی کشور پرونده برای اجرا به دادسرا بازگشت و با انجام مقدمات اجرای حکم، دو پسر متجاوز صبح امروز در چهارراه گلزار کرج به دار مجازات آویخته شدند.

قاضی فرهادی، دادستان کرج در حاشیه اجرای این حکم گفت: متجاوزان و مزاحمان نوامیس بدانند دستگاه قضایی با آنها به طور قاطع برخورد خواهد کرد و اجازه نمی دهد با اقدامات مجرمانه خود امنیت جامعه را به خطر بیاندازند.

وی افزود: افرادی که فکر مجرمانه در سر دارند نیز از اجرای این حکم درس عبرت گرفته و قبل از هر اقدامی مجرمانه توبه کنند.