تصادف شدید یک دستگاه خودروی سمند با خودروی وانت نیسان امدادرسان موجب مرگ دلخراش مکانیک جوان و مصدومیت راننده و سرنشین این خودرو سواری شد.
مهدی بیاتی، رئیس ایستگاه دو در این باره گفت: بنا به گفته شاهدان، یک دستگاه خودروی سمند که از مسیر شمال به جنوب بزرگراه امام علی(ع) در حال حرکت بود به شدت با یک خودروی وانت نیسان امدادرسان که در کنار بزرگراه متوقف شده و در حال امدادرسانی به یک خودروی دیگر بود تصادف و در نهایت متوقف شده بود.
شدت این حادثه به حدی بود که مرگ مکانیک ۳۱ ساله توسط امدادگران اورژانس تایید شد و راننده خودروی سمند نیز درون خودرویش به شدت دچار آسیب دیدگی شده بود.
وی افزود: آتش نشانان همزمان با اجرای عملیات محدوده بندی محل حادثه، با قطع برق خودروی سمند وارد عملیات شدند و با بکارگیری تجهیزات نجات موفق شدند درب این خودرو را که به دلیل شدت برخورد باز نمی شد با ابزار هیدرولیکی باز کنند و چون احتمال آسیب نخاعی توسط اورژانس اعلام شده بود آتش نشانان اقدام به بریدن ستون سمت راننده کرده و سرنشین آن را با رعایت اصول ایمنی از خودرو بیرون آورده و برای اقدامات بعدی به امدادگران اورژانس تحویل دادند.
بیاتی خاطرنشان کرد: علت این حادثه توسط کارشناسان راهنمایی و رانندگی تهران اعلام خواهد شد و سرنشین خودروی سمند که مردی ۲۱ ساله بود، از قسمت سر و گردن آسیب دید که توسط آمبولانس اورژانس به بیمارستان منتقل شد.

۲کشته و ۴مصدوم در تصادف سمند وهیونداو واژگونی تویوتا
سرهنگ رضا سلبی، رئیس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا از کشته شدن ۲ ومصدومیت ۴ نفر در حوادثمهم رانندگی روز گذشته در جاده های کشور خبر داد و به فارس گفت: بامداد دیروز شنبه بر اثر تصادف بین یک دستگاه سواری سمند و یک دستگاه سواری هیوندا در کیلومتر ۲ محور قدیم نیشابور - سبزوار در استان خراسان رضوی ۱ نفر جان خود را از دست داد و ۲ نفر دیگر هم مجروح شدند که علت این حادثه از سوی کارشناسان پلیس راه انحراف به چپ از جانب راننده سواری سمند اعلام شده است.
سرهنگ سلبی در ادامه افزود: در ساعت ۱۴:۵۰ دیروز شنبه بر اثر واژگونی یک دستگاه سواری تویوتا در کیلومتر ۱۲ محور فرعی آرمرده در استان کردستان ۱نفر جان خود را از دست داد و ۲نفر مجروح شدند که کارشناسان پلیس راه علت این واژگونی را تخطی از سرعت مطمئنه از سوی راننده سواری تویوتا اعلام کردند.

مرگ راننده کامیون در تصادف با تریلی
فرمانده پلیس راههای شمال فارس به واحد مرکزی خبرگفت: در این حادثه که بامداد امروز یکشنبه بر اثر تصادف ۲دستگاه کامیون و تریلی در محور شیراز - اصفهان رخ داد، راننده کامیون در دم کشته شد.
سرهنگ سیروسی علت این حادثه را بی دقتی راننده کامیون بیان کرد.

۲کشته در سانحه رانندگی محور بشرویه - طبس
رئیس پلیس راه خراسان جنوبی به واحد مرکزی خبر گفت: صبح امروز یکشنبه بر اثر تصادف یک دستگاه خودروی پراید با پیکان سواری در محور بشرویه - طبس ۲ نفر از سرنشینان خودروها کشته و ۵ نفر زخمی شدند.
سرهنگ امینی علت این حادثه را انحراف به چپ سواری پراید اعلام کرد.

۲کشته در تصادف تریلر با موتورسیکلت
سرهنگ صفایی، فرمانده پلیس راه خراسان رضوی به واحد مرکزی خبر گفت: تصادف تریلر و موتورسیکلت در جاده مشهد - فریمان، دو قربانی گرفت. در این حادثه که امروز در ابتدای جاده مشهد - فریمان روی داد، راکب و سرنشین موتورسیکلت دردم جان باختند. تخطی از سرعت مطمئنه راننده تریلی و از دست دادن کنترل وسیله نقلیه علت این حادثه بود.

۱کشته در تصادف محور شیراز - فسا
فرمانده پلیس راههای شمال استان فارس به واحد مرکزی خبر گفت: براثرتصادف یک دستگاه پژو ۴۰۵ با پراید در کیلومتر ۲۰ پلیس راه شیراز - فسا یک نفر از سرنشینان پراید جان باخت و راننده و۲ سرنشین دیگر آن مجروح شدند.
سرهنگ سیروسی علت این تصادف را گردش به چپ غلط پراید بیان کرد.
عکسها:پایگاه اطلاع رسانی آتش نشانی
۲۸۲۴۵