به گزارش راشا تودی، انفجاری قوی مقابل یک ساختمان در یکی از خیابانهای شهر «ورویرز» رخ داد و نمای خارجی آن را به کل از بین برد.

کاربران شبکه اجتماعی توئیتر تصاویر زیادی را از این انفجار در این سایت به اشتراک گذاشته اند. در این تصاویر شدت خسارات وارده به طبقات این ساختمان به خوبی مشهود است. برخی از کاربران اینترنتی اعلام کرده اند که این انفجار ممکن است ناشی از انفجار گاز باشد.

هنوز علت و آماری درباره شمار تلفات و خسارات این انفجار به طور رسمی اعلام نشده است اما کانال تلویزیونی آر. تی. ال اعلام کرد که تا کنون چهارده نفر زخمی شده اند و اضافه کرد که آتش نشانان در محل حضور دارند.

موریل تارگنیون شهردار شهر ورویرز در گفتگو با این شبکه تلویزیونی گفت: ساختمان های مجاور این ساختمان هم دچار آسیب شده اند و اول باید ایمنی منطقه را تامین کنیم و آنگاه جستجو در بین آوار ناشی از انفجار را آغاز کنیم.

شبکه تلویزیونی آر. تی. ال اعلام کرد که ساکنین ساختمانهای مجاور محل انفجار تخلیه شده اند.

شهر ورویرز با پنجاه و پنج هزار سکنه اخیرا در ارتباط با عبدالحمید عبود مغز متفکر حملات تروریستی ماه نوامبر در پاریس در صدر اخبار قرار گرفت. وی یکی از رهبران سلول تروریستی در این شهر بود که در خلال حمله به این سلول تروریستی در ژانویه دو هزار و پانزده دو نفر از اعضای آن کشته شدند.
عبود خودش در جریان حملات ضد تروریستی در سن دونی در ماه نوامبر در حومه پاریس کشته شد.