رئیس سازمان امداد و نجات کشور گفت: شب گذشته یک خانم ۴۵ ساله از اهالی شهرستان خور و بیابانک اصفهان جان خود را از دست داد.

وضعیت جوی از ساعت ۱۴ روز یکشنبه ۱۰ آبان ماه کمی ابری و همراه با غبار صبح‌گاهی به‌تدریج افزایش ابر و بارش باران شدید، گاهی وزش باد نسبتاً شدید و سرد بوده است.

همچنین نقشه‌های هواشناسی بیانگر خروج تدریجی امواج ناپایدار از روی استان اصفهان تا اواخر وقت دوشنبه است؛ بر این‌ اساس افزایش ابر و مه و بارش پراکنده وزش باد نسبتاً شدید و سرد و کاهش محسوس دما در سطح استان پیش‌بینی می‌شود.

در ارتفاعات و مناطق سردسیر بارش به‌صورت برف خواهد بود؛ یخ‌بندان، مه‌گرفتگی و کولاک برف در مناطق سردسیر و جاده‌ها پیش‌بینی می‌شود دمای هوا در ۲۴ ساعت آینده ۸-۵ درجه کاهش محسوس خواهد داشت که در برخی مناطق با یخ‌بندان همراه است.

در همین راستا ناصر چرخساز رئیس سازمان امداد و نجات کشور با اشاره به فوت ۹ نفر از هم‌وطنان در سیلاب اخیر گفت: ۳ نفر در استان ایلام، ۳ نفر در لرستان، ۲ نفر در کرمانشاه و شب گذشته نیز یک خانم ۴۵ ساله از اهالی شهرستان خور و بیابانک اصفهان جان خود را از دست دادند.

وی در مورد مرگ این خانم افزود: وی ساکن روستای چاه‌ملک در شهرستان خور و بیابانک بود که متأسفانه پس از آبگرفتگی منزل دچار برق‌گرفتگی شد و جان باخت.