ملت ایران: فرمانده انتظامی ویژه غرب استان تهران از دستگیری سه نفر از اراذل و اوباش این منطقه در طرح ضربتی برخورد با اراذل و اوباش خبر داد.

ناصر اصلانی با بیان اینکه ماموران پلیس اطلاعات و امنیت این فرماندهی چندی پیش اطلاعاتی از فعالیت یک باند در زمینه های تهیه و توزیع مشروبات الکلی، توزیع مواد مخدر، سرقت و شرارت به دست آوردند گفت: بر اساس اطلاعات دریافتی اعضای این باند در فاز یک شهرک اندیشه اقدام به فعالیت های مجرمانه خود می کردند.

وی با بیان اینکه با به دست آمدن اطلاعات فوق و شناسایی محل فعالیت این باند، مراقبت های شبانه روزی و نامحسوس پلیس آغاز شد گفت: با اقدامات صورت گرفته از سوی پلیس، سرانجام یکی از اراذل و اوباش سابقه دار به نام «مرتضی» به همراه دو نوچه خود به نام های «سعید» و «پیمان» را در داخل یک دستگاه خودروی سواری پراید مشکی رنگ دستگیر کردند.

وی با بیان اینکه با هماهنگی مقام قضایی مخفیگاه متهم ردیف اول مورد بازرسی قرار گرفت، گفت: در این محل ۶۴۶ گرم حشیش، پنج قبضه قمه و یک دستگاه ترازوی توزین مواد مخدر کشف و ضبط شد. اصلانی با تاکید بر برخورد پلیس با مخلان نظم و امنیت گفت: طرح برخورد با اراذل و اوباش به منظور در هم شکستن ابهت پوشالی معترضان به نظم و امنیت جامعه و کنترل اراذل و اوباش شناسنامه دار به مرحله اجرا درمی آید.

وی خطاب به اراذل و اوباش عنوان کرد که پلیس با جدیت تمام مانع هر گونه عرض اندام و قدرت نمایی پوشالی آنان خواهد بود چرا که غرب استان تهران به هیچ وجه جای امنی برای جولان دادن آنان نخواهد بود.