ملت ایران: «حبیب حسینقلی زاده»، مسوول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادثو فوریت های پزشکی آذربایجان شرقی منطقه ی آذربایجان شرقی، با اعلام این خبر گفت: این حادثه در ساعت ۱۰:۳۰ صبح دیروز به اتاق فرمان مرکز ۱۱۵ استان گزارش شد و تکنسین های پایگاه مراغه به محل اعزام شدند.
وی گفت: متاسفانه دو نفر از کارگران فعال در چاه، بر اثر گازهای متصاعد شده در چاه جان باختند و با تشخیص تکنسین های اعزامی یک نفر نیز به بیمارستان مراغه منتقل شد.
مسوول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادثو فوریت های پزشکی آذربایجان شرقی همچنین از واژگونی دو دستگاه خودرو دیروز خبر داد و گفت: بر اثر واژگونی یک دستگاه پیکان در ساعت ۱۳:۰۵ روز گذشته در جاده ی «اهر - هوراند» نرسیده به مجیدآباد سه نفر فوت کردند.
وی ادامه داد: تکنسین های فوریت های پزشکی ۳ مصدوم این حادثه را به مرکز درمانی منتقل کردند.
حسینقلی زاده با اشاره به واژگونی یک دستگاه پژو در جاده سرچم اردبیل در ساعت ۱۰:۴۵ دیروز گفت: در این حادثه نیز یک نفر جان خود را از دست داد و یکی دیگر از سرنشینان نیز توسط آمبولانس پایگاه میانه به بیمارستان میانه منتقل شد.
مسوول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادثو فوریت های پزشکی استان یادآور شد: پراید، پیکان، جرثقیل، پاترول و زانتیا، اف. جی کروزر و یا به عبارتی نوع ماشین، تفاوتی در واژگونی و یا عدم واژگونی در جاده ها ندارد، چراکه کنترل نکردن سرعت مطمئنه متناسب با توان خودرو، نداشتن مهارت لازم برای رانندگی، هر طیف از خودورها را با خطر واژگونی مواجه می کند.