به گزارش ملت ایران به نقل از افکارنیوز، سید جلال ملکی ضمن اعلام این خبر که ساعت یک و ۲ دقیقه بامداد روز گذشته یک گاراژ دوهزار مترمربعی واقع در میدان شوش خیابان اوراقچی ها دچار حریق شد، عنوان کرد: در این گاراژ غرفه های عرضه کننده لوازم یدکی اسقاط خودرو فعالیت می کردند.

وی ادامه داد: در این حادثه، دو باب مغازه که سپر، لاستیک تایر، لوازم برقی اتومبیل و… عرضه می کردند، به طور کامل در حال سوختن بود و با شعله ور شدن آتش احتمال سرایت آن به مغازه های کناری وجود داشت.

سخنگوی سازمان آتش نشانی با بیان اینکه ماموران آتش نشانی از سه ایستگاه، به همراه خودروی حامل تجهیزات تنفسی و گروه هزمت سریعا به محل اعزام شدند، گفت: آتش بلافاصله خاموش شد و عملیات نجات در ساعت سه و ۲۰ دقیقه پایان یافت.

وی افزود: خوش بختانه این حادثه مصدوم نداشت.

کارگران محبوس در آتش نجات یافتند

ملکی همچنین از بروز آتش سوزی در یک تالار پذیرایی واقع در میدان الغدیر شمالی خبر داد و گفت: این حادثه در ساعت سه و ۲۷ دقیقه بامداد امروز رخ داد.

سخنگوی سازمان آتش نشانی اضافه کرد: این تالار پذیرایی ۱۰۰۰ مترمربعی، در دکوراسیون داخلی خود از طلق و سایر مواد قابل اشتعال استفاده کرده بود.

وی با بیان اینکه ماموران آتش نشانی از پنج ایستگاه به همراه یک تانکر و یک خودروی حامل تجهیزات تنفسی به محل حادثه اعزام شدند، عنوان کرد: دو تن از کارگران این تالار پذیرایی در آتش محبوس شده بودند که هر دو نجات یافتند و یک تن از آنها به کمک ماموران اورژانس به بیمارستان منتقل شد.

ملکی افزود: این عملیات ساعت پنج و ۱۴ دقیقه صبح امروز به پایان رسید.