ملت ایران:یک دختر ۱۵ ساله انگلیسی بعد از مراجعه مکرر به سایتهای خودکشی، خودش را زیر قطار انداخت و کشت.

دوستان این دختر اعلام کرده اند او مرتبا به سایتهایی که راجع به خودکشی و خودآزاری مطلب مینویسند مراجعه میکرده است. او برای خودکشی پرتاب کردن خودش زیر قطار را انتخاب کرد و اینگونه به زندگی کوتاهش خاتمه داد. او قبل از اقدام به این عمل در صفحه توئیتر خود پیامهایی درمورد خستگی اش از این دنیا و افسردگی اش و اینکه قصد خودکشی دارد نوشته بود. او در یکی از آخرین پیامهایش نوشته است: " کار من تمام است. میخواهم بخوابم و دیگر بیدار نشوم.


این دختر که " تالولا " نام دارد گاهی در مدرسه مورد بی مهری و خشونت بچه های دیگر قرار میگرفت و به همین دلیل والدینش بارها مدرسه او را عوض کردند. او جایی در پیغامهایش نوشته است: " چرا باید در این دنیا بمانم وقتی بودنم برای هیچکس اهمیتی ندارد. کار من تمام است. خودکشی میکنم. خداحافظ
وکیل خانوادگی این دختر میگوید او همواره آرام و دوست داشتنی بود و در عین حال دختری باهوش، با استعداد، خلاق و مهربان بود و روحیه شوخ طبعی داشت اگرچه این اواخر علائمی از افسردگی در او دیده شده بود. خانواده او از رسانه ها خواستند تا به حریم شخصی آنها احترام بگذارند و مزاحمتی برای آنها ایجاد نکنند آنها حاضر به گفتگو با هیچ خبرنگاری نشدند.
همکلاسی های او معتقدند این دختر خیلی مهربان بوده و همیشه در میان هر جمعی شناخته شده بود. آنها از این اقدام وی شوکه شده اند و باور نمیکنند او چنین کاری کرده است. اولیای مدرسه جدید او چیزی درمورد خشونتهای احتمالی علیه او درمدرسه نگفته اند.
فعالان اجتماعی از دولت و شرکتهای اینترنتی خواستند تا برای جلوگیری از دسترسی نوجوانان به سایتهای مضر اقدامی انجام دهند.