به گزارش ملت ایران به نقل از فارس، سرهنگ علیرضا محرابی گفت: مدتی پیش با شکایت تعدادی از شهروندان ساکن محدوده نامجو به پلیس ۱۱۰ مبنی بر شراررت و عربده‌کشی چند نفر از اراذل و اوباش این محدوده و وارد کردن خسارت به اموال خصوصی شهروندان، مأموران پایگاه سوم پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ به محل اعزام و اقدام به بررسی موضوع کردند.

این مقام انتظامی خاطر نشان کرد: با توجه به اینکه تمام متهمان پرونده متوجه تماس شهروندان با پلیس شده و از محل فرار کرده بودند، اقدامات و تحقیقات مأموران این یگان برای شناسایی آنها آغاز شده و طی مدت دو روز با توجه به مشخصات و اطلاعاتی که شهروندان در اختیار پلیس قرار داده بودند، موفق به شناسایی پنج نفر از این افراد شده و برای دستگیری آنها اقدام کردند.

محرابی ادامه داد: در همین راستا طی همکاری انجام شده با مأموران یگان امداد فرماندهی انتظامی تهران بزرگ دو تیم از مأموران این یگان به محل اختفا و پاتوق متهمان مذکور اعزام و در یک عملیات غافلگیرانه هر ۵ نفر را که سیروس، آناهیتا، علی‌اصغر، حسین و مهرداد نام داشتند، بازداشت و برای بازجویی به پایگاه سوم پلیس امنیت منتقل کردند.

رئیس پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ افزود: در بازجویی‌های انجام شده هر ۵ نفر متهم به جرم خود مبنی بر تخریب اموال خصوصی شهروندان و ایجاد اخلال در نظم عمومی اعتراف و ضمن تشریح ماجرای شب حادثه به معرفی سه متهم اصلی پرونده به نام‌های میلاد، اشکان، حسین پرداختند.

وی عنوان داشت: بر همین اساس ضمن هماهنگی مجدد با مقام قضایی دستگیری این سه متهم نیز در دستور کار ماموران قرار گرفت که متعاقب آن طی عملیاتی دیگر این سه شرور که متهمان اصلی پرونده بودند، ‌ شناسایی و در محل اختفایشان واقع در همان محله نامجو بازداشت شدند.

محرابی اظهار داشت: این سه متهم نیز به جرم خود اعتراف کرده و پس از انجام مراحل اولیه تحقیقات برای بررسی‌های تکمیلی و بازجویی‌های تخصصی‌تر به مقام قضایی معرفی شدند.