ملت ایران، به گزارش ایسنا، سرهنگ جهانفر با بیان اینکه ۱۸ تیرماه سال جاری ماموران انتظامی شهرستان «هرسین» در ساعت ۱۳ از طریق دریافت پیام از مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ در جریان یک فقره قتل در منزلی مسکونی واقع در خیابان امام‌خمینی(ره) قرار گرفتند، گفت: ماموران برای تعیین صحت و سقم این گزارش راهی محل اعلامی شدند.

وی با بیان اینکه ماموران با حضور در صحنه حادثه با جسد عریان مردی حدودا ۴۰ ساله روبرو شدند که آثار ضربات جسمی تیز و برنده در نواحی مختلف بدن وی مشهود بود، گفت: با تایید گزارش دریافتی مبنی بر وقوع قتل در منزلی مسکونی، ماموران کلانتری مراتب را به کارآگاهان پلیس آگاهی و عوامل تشخیص هویت و قاضی کشیک قتل اطلاع دادند.

رییس پلیس آگاهی کرمانشاه با بیان اینکه با حضور عوامل تشخیص هویت در محل و به دستور قاضی کشیک قتل، جسد برای تعیین علت تامه‌مرگ به پزشکی قانونی انتقال داده شد، گفت: کارآگاهان در تحقیقات اولیه دریافتند که با توجه به عریان بودن مقتول هیچ اسناد و مدارک هویتی در صحنه حادثه از وی وجود ندارد و به همین دلیل شناسایی هویت مقتول در دستور کار قرار گرفت.

جهانفر با بیان اینکه کارآگاهان در تحقیقات تکمیلی به زنی ۲۷ ساله و متاهل به نام «الهام» که در منزلی که جسد در آن یافت شده، سکونت داشت، مظنون شدند، گفت: این زن در تحقیقات تکمیلی عنوان کرد که با دختر سه ساله‌اش به نام «هستی» در منزل بود که مقتول ضمن ورود به منزل وی و قصد تجاوز به او را داشته که «الهام» نیز ضمن درگیری با مقتول، وی را با ضربات چاقو به قتل رساند.

رییس پلیس آگاهی استان کرمانشاه با بیان اینکه «الهام» در ادامه اعترافات خود عنوان کرد که پس از ارتکاب قتل با همسرش «علی» تماس گرفت و موضوع را به وی اطلاع داد، گفت: با توجه به این که شناسایی هویت مقتول همچنان در دستور کار کارآگاهان قرار داشت، آنان در ادامه روند رسیدگی داخل منزل، یک عدد سوییچ خودرو پراید کشف کردند که با بررسی خودروهای پارک‌‌شده داخل کوچه‌های حوالی منزل، مشخص شد سوییچ متعلق به یک دستگاه خودرو پراید است که داخل آن یک جلد گواهینامه رانندگی به نام فردی که حدودا ۴۰ ساله به نام «قدرت» وجود دارد.

وی با بیان اینکه با توجه به مطابقت تصویر جسد با عکس گواهینامه رانندگی، مشخص شد که «قدرت» ساکن استان لرستان است، گفت: اقوام «قدرت» نیز توانستند جسد وی را شناسایی کنند.

جهانفر افزود: با توجه به اعترافات «الهام»، وی به همراه پرونده متشکله در اختیار مقام‌قضایی قرار گرفت.