مادری که 2 فرزند خود کشت

به گزارش ملت ایران به نقل از برترین ها مادر روس که دو پسر ۴ و ۷ ساله اش را از بالکن طبق ۱۵ یک مجتمع مسکونی پایین انداخته بود روز گذشته دستگیر شد. گالینا رایکوفا علت این اقدام بی رحمانه خود را رفتار بد بچه ها عنوان می کند و می گوید که دیگر از دستشان خسته شده بودم. در فیلمی که بلافاصله بعد از این اتفاق در همان مجتمع مسکونی ضبط شده است، چهره او کاملا خونسرد و آرام به نظر می رسد. در همان ویدئو یکی از همسایه ها در حال دنبال کردن خانم رایکوفا دیده می شود و سپس دو همسایه دیگر در حال صحبت کردن با او که هیچ آثار ناراحتی یا پشیمانی در چهره اش قابل مشاهده نیست. در قسمت آخر ویدئو پلیس در حال ورود به ساختمان دیده می شود.

همسایه ها با شنیدن صدای برخورد چیزی با زمین سراسیمه بیرون رفتند و متاسفانه علیرغم تلاش آنها هر دو کودک قبل از رسیدن آمبولانس جان دادند. یکی از همسایه ها صحنه وحشتناک افتادن دو پسر بچه را توصیف می کند و می گوید خانم رایکوفا می خواست از شر بچه ها خلاص شود.

این زن، که در روز حادثه شوهرش در یک سفر کاری به سر می برد - در طبق هشتم ساکن بود ولی قبل از اینکه بچه ها را از بالای ساختمان به پایین پرتاب کند آنها را به طبق پانزدهم برده بود. خانم رایکوفا به زودی برای انجام تست های روانشناسی به بیمارستان روانی منتقل خواهد شد. طبق گزارشات رسیده او قبلا یک بار دست به خودکشی زده و احتمالا شوهرش به او خیانت می کرده است.