به گزارش سرویس اجتماعیملت ایران: مقامات چینی روز جمعه مردی را دستگیر کردند که گمان می رود به ضرب چاقو، همسر باردار و ۶ نفر از بستگان همسرش از جمله، دو پدر بزرگ و مادر بزرگ و دو برادر زاده جوانش را کشته باشد.

پلیس در شمال غربی منطقه خود مختار نینگ‌ژیا، خبر دستگیری این مرد ۲۴ ساله را در میکروبلاگ رسمی خود اعلام کرد.

رسانه های دولتی اعلام کردند که مضنون روز دوشنبه با همسرش که ۶ ماهه حامله بود، دچار اختلاف شده بود. این رسانه ها همچنین اعلام کرده اند که او در هنگام غروب همسرش را در خانه پدر و مادرش در دهکده، می یابد. او ابتدا با خانواده همسرش درگیر شده و در نهایت این درگیری منجر به قتل تمامی هفت عضو این خانواده می شود.

قربانیان این حادثه شامل همسر، پدر و مادر، پدر بزرگ و مادر بزرگ و دو برادر زاده همسرش بوده اند. گفتنی است یکی از برادر زاده ها ۴ ساله و دیگر تنها یک سال نیم داشته است.

برای دستگیری مضنون، پلیس عملیات تیمی گسترده ای انجام داده است که شامل انتشار عکس این مرد و نیز تعیین جایزه ۱۶ هزار دلاری برای کمک به پیدا کردن وی بوده است.

سرانجام پلیس نینگ‌ژیا در میکروبلاگ رسمی خود اعلام کرد که این مرد را دستگیر کرده و او نیز به قتل اعتراف کرده است. آنها تصویری از این مرد را منتشر کرده اند که در آن با دستبند دیده می شود.