ملت ایران: سرهنگ رضا سلبی، رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور در تشریح مهمترین تصادفات رخ داده در روز گذشته گفت: برابر اعلام پلیس راه استان قم روز سه شنبه بر اثر تصادف بین یک دستگاه اتوبوس ولوو و یک دستگاه سواری پژو پارس، دو دستگاه سمند، دو دستگاه پژو ۴۰۵، یک دستگاه پراید و یک دستگاه هیوندا در آزادراه قم - تهران ۲ نفر مجروح شدند.

وی افزود: در این روز بر اثر تصادف بین یک دستگاه موتورسیکلت و یک دستگاه سواری سمند در جاده ایرانشهر به خاش ۲ نفر کشته و ۳ نفر مجروح شدند.

سلبی ادامه داد: برابر اعلام پلیس راه استان کرمان بر اثر تصادف بین یک دستگاه موتورسیکلت و یک دستگاه وانت تویوتا در جاده فرعی کوژگین ۳ نفر کشته و ۲ نفر مجروح شدند.

به گفته وی بر اثر برخورد یک دستگاه سواری پراید با موانع اداره راه در جاده اندیمشک به اهواز ۳ نفر کشته و ۲ نفر مجروح شدند که کارشناسان پلیس راه علت این تصادف را ترکیب و تقارن دو خطای عدم توجه به جلو از جانب راننده سواری پراید و عدم رعایت نظامات دولتی از جانب اداره راه و شهرسازی مربوطه به علت انسداد راه اصلی بدون علائم لازم و کافی هشداردهنده اعلام کردند.

رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور گفت: برابر اعلام پلیس راه استان اصفهان بر اثر واژگونی یک دستگاه سواری پیکان در جاده فولادشهر به نجف آباد ۵ نفر مجروح شدند.