ملت ایران: برخورد مرگبار یک دستگاه تریلی ولوو و یک دستگاه پژو ۴۰۵ در کیلومتر ۶۵ محور رامهرمز - ایذه در استان چهارمحال و بختیاری شش کشته برجا گذاشت.

برابر اعلام پلیس راه استان چهارمحال و بختیاری در ساعت ۲۱:۲۰ روزگذشته بر اثر تصادف بین یک دستگاه تریلی ولوو و یک دستگاه پژو ۴۰۵ در کیلومتر ۶۵ محور رامهرمز - ایذه در استان چهارمحال و بختیاری شش تن کشته شدند، کارشناسان پلیس راه علت این تصادف را تجاوز به چپ از جانب راننده سواری پژو ۴۰۵ اعلام کردند.

بر اثر واژگونی یک دستگاه سواری پراید در کیلومتر ۱۰۹ جاده فرعی چانف سه تن کشته و دو تن مجروح شدند که کارشناسان پلیس راه علت این تصادف را تخطی از سرعت مطمئنه از جانب راننده سواری پراید اعلام کردند.

بر اثر تصادف بین یک دستگاه سواری پراید، یک دستگاه تریلی ولوو و یک دستگاه تریلی رنو در کیلومتر ۹۸ جاده دیهوک به کرمان سه تن کشته و دو تن مجروح شدند که کارشناسان پلیس راه علت این تصادف را تجاوز به چپ از جانب راننده سواری پراید اعلام کردند.

برابر اعلام پلیس راه استان آذربایجان شرقی در ساعت ۰۹:۰۰ روزگذشته بر اثر تصادف بین یک دستگاه سواری پیکان با یک دستگاه سواری پژو روآ در کیلومتر ۳۷ جاده سراب به بستان آباد سه تن کشته و سه تن مجروح شدند. کارشناسان پلیس راه علت این تصادف را انحراف به چپ از جانب راننده سواری پیکان اعلام کردند.

با بررسی تصادفات فوتی و جرحی حادثدر معابر برون شهری کشور در روز جمعه مهمترین علل حوادثشامل عدم توجه به جلو ۲۷.۱ درصد تخطی از سرعت مطمئنه ۱۹.۹درصد ا نحراف به چپ ۱۹.۹درصد عدم رعایت حق تقدم ۱۶.۹درصد خستگی و خواب آلودگی ۵.۱ درصد و بر اساس همین گزارش ۳۲ درصد از این تصادفات مربوط به واژگونی خودروها بود و ۸ درصد آن نیز مربوط به برخورد با عابران پیاده بود.

بر اساس اعلام سازمان راهداری استان خوزستان تردد خودروهای سنگین و نیمه سنگین در محور رامهرمز - دشت دنا(جاده قدیم رامهرمز به باغملک) در استان خوزستان به منظور انجام عملیات راهسازی از امروز تا چهارشنبه ۱۰ مهرماه ممنوع است. در زمان اجرای ممنوعیت تردد وسایل نقلیه و نیمه سنگین از محور رامهرمز - نمره یک - هفتگل - دشت دنا انجام می شود.