ملت ایران: تصادف عجیب یک دستگاه وانت با هیوندا کوپه شب گذشته سبب آسیب دیدگی سه تن شد.
سید جلال ملکی، سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران در تشریح جزئیات این خبر گفت: خبر تصادف دو دستگاه خودروی سواری در مسیر غرب به شرق بزرگراه نیایش نرسیده به سردارجنگل در ساعت ۲۳:۴۵ پنجشنبه شب به سامانه ۱۲۵ اطلاع داده شد و در پی آن ستاد فرماندهی آتش نشانان ایستگاه ۹۴ و ۵۵ را به محل حادثه اعزام کرد.
وی افزود: آتش نشانان پس از حضور در محل مشاهده کردند که یک دستگاه وانت دوکابین در حال حرکت در مسیر بوده که با یک دستگاه هیوندا کوپه تصادف کرده و پس از انحراف از مسیر و برخورد با گاردریل، به کوچه غیرهم سطحی که در مجاورت بزرگراه قرار داشت، سقوط کرده است.
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران با بیان اینکه وانت پس از سقوط به کوچه، روی دو دستگاه سواری سمند و روآ واژگون شد، اظهارکرد: آتش نشانان پس از حضور در محل اقدامات خود برای نجات و خارج کردن راننده و سرنشین جوان وانت را آغاز کردند.
ملکی با بیان اینکه گروه دیگر از آتش نشانان نیز اقدامات خود برای نجات راننده هیوندا کوپه را آغاز کردند، افزود: پس از خارج کردن هر سه فرد آسیب دیده، راننده کوپه به تشخیص عوامل اورژانس به بیمارستان منتقل شد. اما راننده و سرنشین وانت آسیب دیدگی شدیدی نداشتند.
به گفته وی، آتش نشانان پس از ایمن سازی محل، در ساعت ۵۷ دقیقه بامداد محل را به عوامل پلیس راهور تحویل داده و به عملیات خود خاتمه دادند.
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران درباره علت وقوع این حادثه نیز اظهار کرد: عوامل پلیس راهور علت این حادثه را اعلام خواهند کرد.