به گزارش ملت ایران به نقل از باشگاه خبرنگاران: محمد قلعه نوعی با بیان اینکه تا پایان شهریور ماه ماهانه ۱۰ هزار واحد مسکن مهر به بهره برداری می رسد گفت: سال گذشته ۱۰ هزار واحد مسکن مهر در پرند به بهره برداری که امسال تا پایان شهریورماه با افتتاح ۸ واحدها به ۷۰ هزار واحد مسکن مهر می رسد.

وی با اشاره به اینکه ظرفیت مسکن مهر پرند ۹۶ هزار واحد مسکونی گفت: بین ۱۱ تا ۱۲ هزار واحد مسکونی تاکون به بهره برداری رسیده و تا پایان شهریورماه ماهانه ۱۰ هزار واحد افتتاح می شود.

قلعه نوعی در خصوص افزایش قیمت مسکن مهر و شکایات متقاضایان گفت: متقاضیان حق دارند اما طبق دستورالعمل وزارت راه و شهرسازی وبه دلیل افزایش قیمت مصالح ساختانی و مسائل اقتصادی مسکن مهر با رشد قیمت مواجه شد.

قائم مقام مدیرعامل شرکت عمران پرند در ادامه اظهار داشت: ظرفیت ثبت نام مسکن مهر در پرند پر شده و تا اطلاع ثانوی هیچ ثبت نامی انجام نمی شود.

قلعه نوعی در ادامه تصریح کرد: در صورتی که وزارت راه و شهرسازی ظرفیت مسکن مهر پرند را ثبت از ۹۶ هزار نفر افزایش دهند امکان ثبت نام مجدد ایجاد می شود.

*خرید و فروش مسکن مهر پرند غیرقانونی است

وی با اشاره به اینکه خرید و فروش مسکن مهر غیرقانونی است افزود: متاسفانه متقاضیان به صورتی وکالتی و غیر قانونی در پرند اقدام به خرید و فروش واحدهای خود می کنند.

قائم مقام مدیرعامل شرکت پرند در ادامه اظهار داشت: تاکنون هیچ سندی برای مسکن مهر در پرند صادر نشده است.

*عمر تعاونی های مسکن مهر پرند به پایان رسید

قلعه نوعی با اشاره به تعاونی های مسکن مهر پرند گفت: تعاونی های مسکن مهر پرند تا سال گذشته فرصت داشته اند تمامی پرونده های متقاضیان را به شرکت عمران پرند تحویل دهند.

وی در ادامه افزود: تعدادی از تعاونی ها پرونده ها را تحویل نداده و متقاضیان مسکن مهر پرند را با مشکل مواجه کرده اند.

قلعه نوعی در ادامه خاطرنشان کرد: متقاضیان مسکن مهر باید برای ثبت نام تنها به این شرکت مراجعه کنند و تعاونی های مسکن مهر در پرند به صورت غیرقانونی فعالیت می کنند.