بازار طلا ، واقعا طلاست .

۹۹.۱۰.۲۱ پست امروز را به سرمایه‌گذاری در بازار طلا اختصاص می‌دهم . بازار بورس فعلا روندی بازی‌وارانه‌ای را پیش گرفته است و در این نوع بازار تنها راه این است که چند سهم شرکت‌ خوب را تهیه کنیم و به عنوان سرمایه بلند مدت نگه‌داریم .

یک موضوع که سرمایه‌گذاری در بازار طلا را کم ضررتر کرده است اینجاست که در بازار طلا برخلاف بازار بورس ، بازارگردان‌های منطقی دارد و نوع معاملات در آن هیچ وقت به دست آدم‌های سهل‌انگار و کوچک‌بین نمی‌افتد .

همین وجه تمایز باعث شده است که این بازار همیشه برای سرمایه‌گذاری جذاب باشد .

و یک موضوع مهم‌تر اینکه طلا را شما به حالت فیزیکی معامله می‌کنید و در هنگام پایین آمدن قیمت این را خوب می‌دانید که طلا دارید نه یک پرتفوی مملو از منفی و قرنز رنگ.

طلا اسمش با خودش است ، هر اتفاقی بوجود بیاید همچنان طلاست و با ارزش .

شاید بشود این را گفت که وقتی قیمت هم پایین بیاید ، این کالای ارزشمند تنها موردی است که میانگین کم کردن در آن منطقی‌تر از هر نوع بازار دیگر است .

قیمت‌ جهانی این فلز ارزشمند سقف بالای ۲۶۰۰ دلار را هم در کارنامه خود دارد . این سقف‌های خوبی که داشته است باز هم سرمایه‌گذاری را جذاب‌تر خواهد کرد .

توصیه به دوستان عزیزم ؛ همانگونه که پیش‌تر هم گفتم از سرمایه‌گذاری در بازارهای مالی نترسید و یک بازار را برای خود تابو نکنید . هرجا سود بیشتر برایتان دارد بدون درنگ ورود کنید با مشاوره و امنیت نسبی بالاتر .