به گزارش ایسنا، شماری از مدیران وزارت نفت از جمله معاون شرکت پالایش و پخش فراورده های نفتی ، رئیس بازرسی این شرکت ، رئیس امور فرهنگی در وزارت نفت منطقه هفت کشور در «بیجنوند» با بازماندگان این کارگران جانباخته دیدارکردند.

«احمد مجیدی» مشاور وزیر نفت دراین دیدار پیام تسلیت زنگنه وزیر نفت را به اهالی استان ایلام و بخصوص خانواده‌های قربانیان آتش‌سوزی عصر جمعه پالایشگاه تهران ابلاغ و اظهار کرد: رسیدگی به وضعیت معیشتی خانواده های جانباختگان در دستور کار وزارت نفت قرار دارد.

وی با بیان اینکه تلاش این عزیزان جانباخته که دور از زادگاه و خانواده با تلاش‌های شبانه روزی برای سربلندی و اعتلای اقتصاد کشور گام بزرگی برمی داشتند هیچ وقت از یادها نخواهد رفت، تصریح کرد:خانواده کارکنان پالایشگاه شهید تندگویان جزئی از خانواده بزرگ صنعت نفت هستند و پس از این حادثه وزارت نفت بر پیگیری علل حادثه و رفع مشکلات آنان اهتمام جدی خواهد داشت.

مجیدی از تعیین تکلیف حقوق و مزایای جان باختگان و بهبود وضعیت معیشتی و اقتصادی بازماندگان آنان خبر داد

به گزارش ایسنا، شش نفری که جمعه گذشته در حادثه آتش‌سوزی یکی از واحدهای پالایشگاه شهید تندگویان تهران جان باختند اهل دهستان بیجنوند از توابع شهرستان چرداول در 76 کیلومتری مرکز استان ایلام بودند.