به گزارش سرویس اقتصادی ملت ایران، بزرگترین کنفرانس ملی مدیریت بازاریابی و فروش، تبلیغات وبرندینگ با رویکرد جهانی شدن سازمان های ایرانی در فصل جدید دوران های اقتصادی کشور پساتحریم و پسابرجام یکم بهمن ماه سال جاری با حضور ۱۶۰۰ نفر توسط باشگاه مدیران موفق در برج میلاد تهران برگزار خواهد شد.
بر اساس این گزارش این کنفرانس هجدهمین کنفرانسی است که توسط باشگاه مدیران موفق برگزار می شود و قرار است در این برنامه آخرین راهکارهای جهانی شدن سازمان های ایرانی در دوران پساتحریم و پسا برجام توسط برترین سخنرانان کشور ارائه شود.
اما مدیرعامل باشگاه مدیران موفق از کمپین حمایت از روشندلان نخبه در این کنفرانس خبر داد و گفت: کلیه عواید مالی کنفرانس به این نخبگان اختصاص می‌یابد و یک فیلم سه دقیقه ای در کنفرانس پخش می‌شود که تمامی حضار در هنگام پخش فیلم چشم بند به چشم های خود زده و فیلم را همانند روشندلان به نظاره می ‌نشینند و در پایان نیز از چند نخبه روشندل تجلیل می‌شود.
علی پاکزادیان مقدم از کپی کردن و از طرفی هدر دادن ایده ها و برنامه های این باشگاه توسط برخی گلایه کرده و گفت: ‌به کارها و برنامه هایی که انجام می دهیم اعتقاد کامل داریم و الگوهای مدیریت در پساتحریم و پسابرجام به مردم آموزش داده می‌شود چون فضای کسب و کار صحیح را خودمان شناسایی کرده ایم.
وی در عین حال تاکید کرد: ‌ همه فکر می‌کنند بزرگترین سود مالی نصیب برگزار کنندگان این گونه کنفرانس ها می‌شود ولی سیاست های ما کاملا غیرانتفاعی است.
مدیرعامل باشگاه مدیران موفق با بیان اینکه ‌بهترین و کاربردی ترین سخنران ها در این کنفرانس حضور دارند گفت: دکتر محمدرضا نظری عضو عالی شورای معاونین فناپ و تحصیلکرد در رشته اقتصاد دانش بنیان، دکتر محمدبلوریان تهرانی که تحصیلات تخصصی در حوزه کمپین های تبلیغاتی از آمریکا دارد، دکتر یحیی علوی مدیرفروش اسبق منطقه ای یاهو در خاورمیانه و مهندس ایمان پاکزادیان مقدم از مدیران و متخصصان حوزه فناوری اطلاعات با گرایش بازاریابی و فروش از مهم ترین سخنرانان این کنفرانس هستند.
همچنین جناب آقایان شاهین فاطمی و نادر رفتاری به عنوان خالق برند درسا و صاحب امتیاز برند رفتاری در بخش انتقال تجارب کار آفرینان سخنرانی خواهند داشت.
به حاضرین در این کنفرانس سه مدرک آموزشی معتبر از باشگاه مدیران موفق اعطا خواهد شد.
علاقمندان برای مطلع شدن از چگونگی روند ثبت نام و حضور در این کنفرانس می توانند به وبسایت www. modir. biz مراجعه کنندو یا با دبیرخانه این کنفرانس به شماره ۰۲۱۲۲۹۰۷۳۰۶ تماس بگیرند.