در این مراسم مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا اظهار کرد: صنعت خودرو در همه کشورها و اقتصادهای دنیا در رشد و توسعه و برنامه ریزی های کلان نقش اساسی دارد و این صنعت به عنوان لوکوموتیو صنایع کشور نقش مهمی در اقتصاد کشور و تولید ناخالص ملی ایفا می کند.

جمالی خاطر نشان کرد: صنعت خودرو کشور با تمام مشکلاتی که می توان گفت بسیاری از این مشکلات برنامه ریزی شده به این صنعت تحمیل شد توانست نقش اساسی در اقتصاد و اشتغال کشور داشته باشد.

وی افزود: بعد از تحریم صنعت نفت دشمنان همان رفتاری که با صنعت نفت کردند با صنعت خودرو نیز کردند که این نشان دهنده آن است که دشمنان به نقش اساسی صنعت خودرو در برنامه ریزی و اقتصاد کشور پی برده بودند و با تحریم این صنعت خواستند ضربه به اقتصاد کشور وارد نمایند.

مدیر عامل گروه خودروسازی سایپا در ادامه گفت: شرکت سایپایدک بر اساس وظیفه ذاتی و توانمندی هایی که دارد همچون گذشته که پیشتاز خدمات رسانی به مشتریان بوده باز هم در این برهه حساس باید خدمات سرامد به مشتریان را سرلوحه فعالیت های خود قرار دهد.

وی تصریح کرد: گروه سایپا علی رغم تمام مشکلات همه تلاش خود را در سه ماه گذشته برای جبران عقب افتادگی ها به کار گرفته و بررسی های لازم انجام و برنامه های اصلاحی نیز آغاز شده است.

وی افزود: ارتقای کیفیت، توسعه محصول و توسعه خدمات پس از فروش از سیاست های اصلی گروه سایپا می باشد که به صورت جدی و به عنوان برنامه اصلی در حال پیگیری است و افتتاح این مراکز در راستای همین برنامه ها می باشد.

وی خاطر نشان کرد: انتقادات بر ما وارد است و اینجانب به عنوان یک وظیفه و رفتار سازمانی به خاطر تمام مشکلاتی که تا کنون وجود داشته مقابل مردم سر تعظیم فرود آورم و از ملت عزیز و مشتریان گرامی عذرخواهی می کنم.

وی در پایان تصریح کرد: از تمام همکارانم می خواهم فرهنگ عذرخواهی و انتقاد پذیری را سرلوحه خود قرار دهند و از مشتریان عزیز نیز می خواهم اجازه دهند تا صنعت خودرو که نقش اساسی در اشتغال و تولید ناخالص ملی کشور دارد در فضای آرامش با همدلی و همکاری مشکلات و نواقص خود را رفع نماید.