رضا تقوی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری آنا با بیان اینکه هیچ خودروی بدون مشتری در انبارهای سایپا موجود نیست، افزود: انبارهای ما موجودی روزانه خود را دارند و بر اساس اولویت به خریداران و نمایندگی‌های کشور عرضه می‌شوند.

این مقام مسئول در پاسخ به اینکه آیا شرکت سایپا برای تنوع در روش‌های فروش خود برنامه ویژه‌ای دارد یا خیر، اظهار کرد: طبق سنت همیشگی خودروسازان و در مناسبت‌های مختلف شرایط ویژه‌ای را برای فروش خودرو در نظر گرفته‌ایم که امیدواریم بتواند رضایت مشتریان را به‌خود جلب کند.

به گفته او این طرح‌ها در آستانه اعیاد قربان و غدیر عملیاتی می‌شود.

وی در واکنش به احتمال حضور شرکت‌های خودروساز خارجی پس از برداشته شدن تحریم‌ها نیز گفت: این اتفاق می‌تواند برای ما مثبت باشد و خطوط تولید از کارافتاده شرکت سایپا مانند خودروهای زانتیا، سیتروئن و ماکسیما را دوباره فعال کند.

او اظهار کرد: این اتفاق تنوع خودرو در کشور را افزایش و قدرت انتخاب مشتریان را گسترش می‌دهد.

مدیر فروش سایپا درباره وضعیت ایفای تعهدات این شرکت نیز گفت: با توجه به روند تولید کارخانه، تا کنون توانسته‌ایم تمامی تعهدات خود را به ‌خوبی انجام دهیم و خودروها را به ‌موقع تحویل مشتریان داده‌ایم.

تقوی درباره ادامه روند تولید خودورسازی سایپا نیز گفت: قرار است تا پایان امسال از میزان تولید خودرو پراید کاسته شود تا به ‌طور تدریجی خودروی تیبا جایگزین این خودرو شود.