گروه خودروسازی سایپا با هدف بررسی شرایط بازاریابی و چگونگی حضور در بازار جنوب آفریقا در این نمایشگاه شرکت کرد. در این نمایشگاه نزدیک به ۱۲۰ شرکت فعال در بخش های مختلف صنعت خودرو و قطعات از جمله خودروسازان مهم ژاپنی، کره ای، چینی، امریکایی و اروپایی حضور داشتند و آخرین دستاوردهای صنعت خودرو و قطعات به نمایش گذاشته شد. گروه خودروسازی سایپا در فضایی بالغ بر ۴۵ متر مربع غرفه با ساخت و ساز ویژه حضوری موفق و درخور توجه داشت و توانست نظر تجار و سرمایه گذاران بخش خودروی آفریقای جنوبی را به خود جلب کند.

در این نمایشگاه از محصولات سایپا استقبال خوبی شد و بازدیدکنندگان علاقه مندی خود را جهت تولید محصولات سایپا مجهز به فرمان راست را اظهار داشتند که در صورت ادامه مراودات در این بازار، شرایط تولید محصولات سایپا مجهز به فرمان راست هموار خواهد شد و می توان در آینده ای نزدیک منتظر عرضه محصولات سایپا به ویژه قطعات در بازارهای جدید باشیم.

بر اساس این گزارش در بازار کشورهای آفریقایی با توجه به سطح اقتصادی این کشورها اغلب خودروهای درجه دو کشورهای آمریکایی و اروپایی به فروش می رسد و با در نظر گرفتن قیمت مناسب و رقابتی بودن خودروهای گروه سایپا در صورتی که شرایط تحریمی از میان برداشته شود و انجام مراودات بانکی بدون مشکلی صورت پذیرد قطعا این منطقه بازار خوبی برای فروش خودروها گروه خودروسازی سایپا می باشد.

گفتنی است در این نمایشگاه خودروهای قابل شارژ، هیبریدی و انرژی خورشیدی و همچنین رباط هایی برای ساخت بدنه و رنگ خودرویی به نمایش درآمده بود که بسیار مورد توجه بازدیدکنندگان قرار گرفت.