در این هفته سهامداران در بازار سرمایه با سود مواجه شدند تا بورس تنها بازار سودده این هفته باشد. با این حساب پس از هفت هفته بازدهی بورس مثبت شد تا سهامداران ۰.۴۸ درصد سود کرده‌اند.

طبق این برآورد ارزش دلار در طول این هفته حدود ۰.۱ درصد کاهش یافته است تا دارندگان دلار به این میزان ضرر کرده باشند. به طور مثال اگر ۱۰ میلیون سرمایه گذاری در این بازار صورت گرفته باشد در طول این هفته ۱۰ هزار تومان از ارزش آن کاسته شده است.

بازار طلا و سکه نیز که وابستگی زیادی به نرخ ارز دارد، در دو سال اخیر شرایط مشابهی را تجربه کرد تا بهای سکه تمام بهار آزادی طی یک سال از یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومان به سطح ۹۲۰ هزار تومان برسد.

کاهش قیمت طلای جهانی در مقابل تثبیت بهای دلار موجب شد تا سکه تمام بهار آزادی ۸ هزار تومان از هفته قبل ارزان‌تر شود. بهای سکه تمام بهار آزادی روز گذشته به ۹۲۰ هزار تومان رسید تا یک درصد از ارزش آن کاسته شده باشد.

کسانی که به اندازه ۱۰ میلیون تومان در بازار سکه سرمایه‌گذاری کرده باشند در این یک هفته ۸۶ هزار تومان زیان کرده‌اند. در این هفته سهامداران در بازار سرمایه با سود مواجه شدند تا بورس تنها بازار سودده این هفته باشد. با این حساب پ از هفت هفته بازدهی بورس مثبت شد تا سهامداران ۰.۴۸ درصد سود کرده‌اند.