به گزارش ملت ایران به نقل از باشگاه خبرنگاران، طی روزهای گذشته، سریال افزایش قیمت خودروهای پرتیراژ داخلی همچنان ادامه داشته و این سیر صعودی به خودروهای ارزان قیمت همچون پراید و تیبا هم رسیده است.

بر همین اساس قیمت خودروی تیبا در بازار آزاد به ۱۷ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان رسیده در حالیکه قیمت رسمی این خودرو ۱۵ میلیون و ۴۳۰ هزار تومان تعیین شده است.

بر اساس این گزارش محصول تندر ۹۰ مدل E۲ پارس خودرو، با قیمت حدود ۲۹ میلیون تومان در بازار به فروش می رسد که البته قیمت رسمی این خودرو ۲۱ میلیون و ۵۰ هزار تومان تعیین شده است.

همچنین قیمت تندر ۹۰ ایران خودرو در مدل E۱ آن به حدود ۲۴ میلیون تومان و مدل E۲ نیزبه ۲۸ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان رسیده، در حالیکه قیمت رسمی تندر ۹۰ E۱ ایران خودرو معادل ۱۸ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان و مدل E۲ نیز ۲۱ میلیون تومان تعیین شده است.

بر اساس این گزارش، قیمت محصول مگان، پس از آزادسازی، روند روبه رشدی در پیش گرفت و در حالیکه قیمت ۵۷ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان برای حاشیه بازار آن تعیین شده است، قیمت مگان ۲۰۰۰ با دنده اتوماتیک با افزایش مجدد حدود ۲ میلیون تومانی طی روزهای اخیر به قیمت ۶۷ میلیون تومان در بازار رسیده است.

بر اساس این گزارش قیمت برخی خودروهای پرفروش در بازار در جدول زیر آمده است: