از آنجاییکه بعد از رکود فعلی در بازار مسکن در آینده شاهد شکوفایی این حوزه از اقتصاد کشور می‌شویم، شرایط فعلی بهترین زمان برای خرید خانه است.

مصطفی قلی‌خسروی _ رییس اتحادیه کشوری مشاوران املاک _ در گفت‌وگو با ایسنا، درباره‌ی بهترین زمان برای معامله مسکن با تاکید بر این‌که توصیه من به مردم این است که هر زمان نیاز به خریدیا فروش خانه دارند، نسبت به انجام آن اقدام کنند، اظهار کرد: واقعا اگر نیازمند هستید خانه را بخرید، قیمت چه بالا برود و چه پایین بیاید، برای خریدار چه فرقی می‌کند؟!

وی ادامه داد: کسی که نیاز به خرید خانه دارد، برای چه باید دست نگه دارد؟! چون تامل در خرید خانه ممکن است باعثپشیمانی شود.

قلی‌خسروی با بیان این‌که در زمان مطرح‌شدن پروژه‌ی مسکن مهر قیمت‌ها به خصوص در شمال تهران از افت شدیدی برخوردار شد، خاطرنشان کرد: اگر این پروژه مطرح نمی‌شد، ما شاهد قیمت در میانه شهر با متری ۱۰ میلیون تومان بودیم.

رییس اتحادیه کشوری و مشاوران املاک گفت: اگر نیازمند هستند در هر مقطعی خرید کنید، اگر برای سرمایه‌گذاری کسی می‌خواهد خانه بخرد، رکود بهترین زمان برای خرید خانه است.

وی در پایان با بیان اینکه افراد باید حواسشان به پول‌هایشان باشد و در زمان رکود به سراغ خرید خانه بروند، اظهار کرد: شرایط کنونی برای خرید خانه در حال حاضر بسیار مطلوب است.