ملت ایران: ظهر امروز مهندس مظفری سرپرست جدید بانک شهر با اصحاب رسانه و خبرنگاران دیدار کرد. در این مراسم که به مناسبت گرامیداشت روز خبرنگار برگزار شد، جمعی از خبرنگاران رسانه‌های فعال در قالب خبرگزاری‌ها، روزنامه‌ها و وب‌سایت‌ها با حضور در سالن کنفرانس این بانک با سرپرست بانک شهر به گفتگو نشستند.

در این جلسه مهندس مظفری ضمن تبریک به مناسبت فرارسیدن عیدسعید فطر و روز خبرنگار، خاطرنشان کرد در پی تغییرات مدیریتی به وجود آمده، بانک شهر به دنبال توسعه هر چه بیشتر فعالیت‌های خود به ویژه در بخش ارتباطات می‌باشد که به طور حتم رسانه‌ها و خبرنگاران از بازوهای مهم تحقق این روند می‌باشند.

مظفری از اهداف خود در بانک شهر به موضوعات عدم تغییر جهت زیاد در امور و تنظیم برنامه‌ها همسو با اهداف عالیه تعیین شده از قبل، توجه به موضوع افزایش سرمایه بانک، ورود به فرابورس و رعایت قوانین و مقررات بانک مرکزی در تمام بخش‌های این بانک اشاره کرد و افزود ارتباط و تعامل بیشتر و دوسویه با مشتریان، سهامداران و کارکنان در فضایی آکنده از صمیمیت و کار و تلاش در دستور کار این بانک قرار خواهد داشت.

وی با تاکید بر لزوم بهره‌مندی مناسب از فرصت‌های در اختیار، از کارکنان به عنوان سرمایه‌های ارزشمند انسانی و مشتریان به مثابه علت وجودی بانک شهر یاد کرد و افزود این بانک به سهامداری شهرداری‌های کلانشهرها و عموم شهروندان به عنوان مردمی‌ترین بانک کشور محسوب می‌گردد.

سرپرست جدید بانک شهر در ادامه این دیدار به پاسخ سئوالات مطرح شده از سوی خبرنگاران پرداخت و از آنان خواست تا وی و تیم مدیریتی بانک شهر را با ارایه نظرات و پیشنهادات خود یاری نمایند و در خاتمه برای تمامی خانواده بزرگ رسانه آرزوی توفیق و سربلندی نمود.