ملت ایران:روز دوشنبه گذشته(سوم تیر) برنامه «ویتامین۳» ویژه نیمه شعبان میلاد ۲۲ مراسم عقد برگزار کرد و ۱۱ زوج در طولانی‌ترین مراسم عقد تلویزیونی با پخش زنده از تلویزیون با هم ازدواج کردند. این برنامه با اجرای سیدعلی ضیاء و تهیه‌کنندگی علی زاهدی روی آنتن رفت و مهمانان گوناگونی در آن حضور داشتند.

ضیاء همان اول برنامه اعلام کرد امروز همه عروس‌ها باید دفعه اول بله بگویند و به علت ضیق وقت خبری از گل چیدن و گلاب آوردن نیست! واقعا هم همین شد و هر ۱۱ عروس همان بار اول گفتند بله!

مهران رجبی به محض ورود در استودیو و قرار گرفتن مقابل دوربین با اشاره به ضیاء گفت: مجری از این کوتاه تر نبود!؟ آدم احساس شرمندگی نکنه!

او که به ضیاء در اجرای برنامه کمک می‌کرد، جایی از یکی از عروس‌ها را وادار کرد به ترکی بگوید: مادر شوهر دوستت دارم!

روپایی زنده توسط یک ورزشکار با نام هاتف یکی از جذاب‌ترین بخش‌های برنامه بود و در این بخش ضیاء که راحتی و صمیمیت جزو ویژگی‌های مثبت اجرای اوست، شروع به روپایی زدن کرد و ۲ تا روپایی زد! در این قسمت پژمان بازغی و فریدون اسرایی به جمع مهمانان برنامه پیوسته بودند.

بعد از این بازغی و رجبی هم روپایی زدن را تجربه کردند اما اسرایی حاضر به انجام این کار نشد و هاتف در عوض توپی که دور خودش می‌چرخید را روی انگشت او گذاشت.

مهریه‌ یکی از زوج‌ها حتی از ۱۴ سکه هم کمتر بود و ۵ سکه مهر داشتند؛ البته زوج‌هایی هم با مهریه یک عدد سکه در این جمع حضور داشتند.

عروس و دامادهایی که خطبه عقدشان جاری می‌شد هر کدام به استودیو عقبی برنامه که میز و صندلی در آن چیده بودند می‌رفتند و مراسم آنجا ادامه پیدا می‌کرد. امین آذری اجرای این مراسم را برعهده داشت.

کفاشیان یکی دیگر از مهمانان بود که وقتی ضیاء از او خواست بعدها در برنامه روتین هم حاضر شود، از او پرسید: صبح زود است؟ و زمانی که جواب مثبت شنید گفت پس حتما قبلش به من بگویید تا شب زود بخوابم که بتوانم صبح بیدار شوم!

بریدن سه کیک از دیگر بخش‌های برنامه بود که روی یکی از آنها تصویر ضیاء حک شده بود و او به شوخی می‌پرسید: کی چشم منو خورد؟

در بخشی از برنامه یک شیر دریایی آورده بودند و مربی این حیوان از علی ضیاء خواست تا با آن دست بدهد اما ضیاء از این کار امتناع کرد و حتی در مواردی از دست این حیوان پا به فرار گذاشت.

حمید حامی هم در این برنامه حضور داشت و سیدعلی ضیاء که ترانه سرایی حرفه‌ای را در آلبوم " همین " رضا صادقی تجربه کرده، با او درباره این موضوع گپ زد. همچنین حامی نیز درباره علت مجرد بودنش گفت: من اعتقاد دارم هر وقت قسمت شود این اتفاق می‌افتد و نیازی به دست و پا زدن نیست.