فال روزانه متولدین فروردین

انرژی های امروز باعثمی شود که امروز چشمان شما برق خاصی داشته باشند. به احتمال زیاد دلیلش این است که شما رویداد اجتماعی خاصی دارید که باید در آن شرکت کنید و شاید جلسه ای داشته باشید که اصول مهمی در آن مورد بحثو بررسی قرار گیرد. چه با یک فرد خاص وارد گفتگو شوید، چه در مورد گردش روزگار صحبت کنید، تأثیری که طرف مقابل روی شما دارد امروز کاملاً غیرمنتظره است. امروز شما در محل کار خودتان را گویی شبیه به جزیره ای در دریای پریشانی و آشفتگی می بینید که آبهای گیجی دور شما در حال موج زدن و کف انداختن هستند. اطرافیان برای گرفتن راهنمایی و مشاوره نزد شما می آیند زیرا آنها به سان کشتی های گمشده است هستند که دنبال مسیر درست می گردند. کمک کردن به این افراد بسیار مهم است.

فال روزانه متولدین اردیبهشت

امروز آشنایی جالب و تعجب برانگیزی با یک نفر خواهید داشت که نوع خاصی از رابطه را برایتان فراهم می کند. انرژی امروز نشان می دهد که شما فهمیده اید که این ملاقات ساده و عادی آنطور هم که ظاهری به نظر می رسد نیست. شما حس می کنید که کیمیای قدرتمندی بین شما دو نفر وجود دارد. قطعاً می خواهید که چیزهای بیشتری در مورد یکدیگر کشف کنید و این برای هر دوی شما خوب است. اطاعت محض و کورکورانه از رؤسا شاید امروز بهترین ایده برای شما نباشد. قبل از هر کاری سوالات خود را بپرسید و بجای آنکه فوراً وارد عمل شوید و کاری که دیگران از شما خواسته اند را انجام دهید، خوب فکر کنید و محتاط باشید. شما حق دارید که بخواهید در انجام کارها احتیاط کنید.

فال روزانه متولدین خرداد

انرژی های امروز باعثمی شوند که احساسات شما نسبت به کسی که قبلاً با او رابطه داشتید بیدار شوند. شما ناگهان متوجه می شوید که مدتی است خیلی به او فکر می کنید و می خواهید با او تماس برقرار کنید و بیشتر با هم حرف بزنید. شاید مسئله این باشد که هنوز مسائل تمام نشده ای برای هر دوی شما هست یا موضوعات مهمی وجود دارد که باید درباره آنها بحثکنید. هفته کاری شما با یادداشت آشفته ای که به دستتان می رسد آغاز می گردد. همه اطرافیان شما بخاطر آخر هفته ای که داشته اند مشوش و پریشان هستند. گویی هیچ چیزی و هیچ کسی سر جایش نیست و همه چیز تصادفی و قاراشمیش است. خودتان را آماده وقوع هر چیزی و هر اتفاقی کنید.

فال روزانه متولدین تیر

با توجه به انرژی امروز شاید بخواهید که روش و مرام خودتان را در پیش بگیرید. معمولاً شما می خواهید که روند کاری خاصی داشته باشید و کسی مزاحم کاری که انجام می دهید یا نمی دهید نشود و نمی خواهید در مورد آن با کسی بحثکنید. در حال حاضر شما خوشحال هستید که به عشقتان بگویید که چه می خواهید و کاملاً قصد و نیت تان این است که آن را بدست آورید، در این میان به اینکه کسی نقشه ها و برنامه های شما را تأیید می کند یا نه اهمیتی نمی دهید. شما در محل کار به یک ایده جدید که روی میزتان قرار می گیرد یا در جلسه ای پیشنهاد می شود مشکوک می شوید. اولین چیزی که به ذهنتان می رسد این است که بدون آنکه از نزدیک آن را بررسی کنید، ردش کنید. فوراً قضاوت نکنید و آن را قبل از هر تصمیمی بالا و پائین کنید.

فال روزانه متولدین مرداد

انرژی امروز باعثمی شود که نتوانید کاملاً طرف مقابل خود را درک کنید. گویی او در حال و هوایی کاملاً متفاوت با همیشه قرار دارد و نزدیک شدن به او ممکن نیست. ولی رفتار او باعثمی شود به این فکر کنید که باید در مورد موضوع خاصی با او حرف بزنید و این صحبت کاملاً جدی و مهم است. شاید بهتر آن باشد که یک روز به او کاری نداشته باشید، زیرا امروز او موافق باشد یا نباشد جوابش به هر چیزی " نه " خواهد بود. در شروع هفته کاری متوجه می شوید که سرعت و شتاب بالایی در انجام کارها وجود دارد و شما این قضیه را دوست دارید و می پسندید. این همان محیطی است که شما در آن پیشرفت خواهید کرد، بنابراین باید از انرژی آن حداکثر بهره را ببرید. برای خودتان قهوه درست کنید و میل کنید زیرا کار زیاد است.

فال روزانه متولدین شهریور

چند مسئله حیرت انگیز امروز برایتان روشن می شوند، به خصوص که انرژی امروز چنین چیزی را میسر می کند. این مسائل امروز تفکر شما در مورد چیزهایی که در یک رابطه ممکن هستند را عوض می کند. احتمالش هست که این تفکرات شما در راستای امور مثبتی باشند و به شما کمک کنند که ببینید چطور می توانید امور مختلف را بهبود ببخشید. در جهت جریان حرکت کنید. وقتی در محل کار به شما می گویند " نمی توانی عادت ها یا شخصیت کسی را عوض کنی "، شاید حس کنید که منظور طرف مقابل خود شما هستید. شاید هم امروز کسی در محل کار هست که می کوشد عادت های شما را عوض کند، ولی موفق نشده است. سعی کنید ذهنتان را باز نگه دارید.

فال روزانه متولدین مهر

انرژی امروز کائنات برای شما بینش و دیدگاه لازم برای آنکه بدانید در مورد یک رابطه رمانتیک خاص چه باید بکنید را فراهم می کند. شاید از خودتان می پرسیدید که چرا این فرد خاص جذابیت های شما را فراموش کرده بود و حالا دلیل آن را درمی یابید. شما متوجه می شوید که او علاقه اش را عمداً و برای آنکه شما را آزار دهد یا سنگدلی کند، از شما پنهان نکرده، بلکه دلیل خوبی برای این کارش دارد که آن را کشف می کنید. امروز در محل کار فردی با اراده و ایمان محکمی به اندازه ایمان شما در مسیرتان قرار می گیرد و نمی گذارد کارتان را انجام دهید. شاید بهتر باشد که بجای آنکه اتوماتیک وار جلوی پیشرفت و کار او را سد کنید، حرف هایی که او به شما می زند را با جان و دل گوش کنید شاید به دردتان بخورد.

فال روزانه متولدین آبان

اگر می خواهید مهمانی بدهید، شاید بخواهید آن را تبدیل به سورپرایز کنید، زیرا انرژی امروز برای این کار مناسب است. اول از همه امروز فردی که فکر می کردید از همه به شما نزدیکتر است، رنگ واقعی خود را نشانتان می دهد و کسی که زیاد هم به او توجه نمی کردید ناگهان در دید شما ارزش و مقام بالایی پیدا می کند. همین فرد دومی است که به نظرتان یک هدیه عالی و یک نفس تازه می آید. در محل کار برنامه و نقشه بسیار خوبی که در آخر هفته کشیده بودید و امیدوار بودید اوایل این هفته آن را عملی کنید، بخاطر رویدادهای غیرمنتظره ساده ای که آن را مورد ملاحظه قرار نداده بودید، تعطیل می شود. خودتان را سرزنش نکنید. این رویدادها از ناکجا می آیند و کارها را خراب می کنند.

فال روزانه متولدین آذر

انرژی امروز نشان می دهد که شاید بهتر باشد مدتی از شریک زندگی تان(یا عشقتان) دور باشید و از این فرصت برای تنها ماندن و انجام کارهایی که روحیه شما را بالا می برد و شارژتان می کند استفاده کنید. هر دوی شما به فضای بیشتری برای استراحت و پرداختن به خودتان و نیازهایتان دارید. از این زمانی که به تنهایی سپری می کنید لذت ببرید تا بعداً که بهم می رسید بیشتر قدر هم را بدانید. در محل کار نیز بجای آنکه تودار باشید به همه بگویید که چه خبرهای خوبی برای آنها دارید. در نهایت این اطلاعات برملا خواهد شد، پس بهتر است خودتان رک و راست همه چیز را بگویید و چیزی را از کسی پنهان نکنید. بدین ترتیب همه به شما اعتماد می کنند و شما را مسئولیت پذیر می دانند.

فال روزانه متولدین دی

گاهی بعضی چیزها به نحوی کاملاً حیرت انگیز اتفاق می افتند و شاید دلیلش انرژی کائنات باشد. وقتی به رویدادی نگاه می کنید و فکر می کنید که این اتفاق چطور و از کجا افتاده است، آن را بسیار عجیب و غریب می یابید و در عین حال از تصادف روزگار و سرنوشت مبهوت می شوید و گاهی می فهمید که هیچ چیز اتفاقی نبوده است. فردی که امروز با او آشنا می شوید گویی جواب دعاهای شما است، دعاهایی که هیچ کس جز خودتان و خدای خودتان از آنها چیزی نمی دانست. در محل کار اطلاعاتی که امروز به دستتان می رسد شاید برایتان خوشایند نباشد، ولی بدان معنا نیست که باید بقیه روز کاری تان را بخاطر آن تلف کنید. در عوض باید ذهنتان را باز نگه دارید و آن را بپذیرید. ایده ها و افکار جدید خود را عملی کنید و آنها را پس نزنید.

فال روزانه متولدین بهمن

تأثیرات انرژی های امروز باعثمی شود که بنشینید و خوب فکر کنید، به خصوص اینکه این انرژی ها باعثمی شوند که با کسی که مدتی است شدیداً دلتان می خواهد او را بهتر بشناسید، صحبتی داشته باشید. چیزی که شما خیلی زود متوجه اش یم شوید این است که او هم مثل شما شوخ طبع است و از صحبت کردن در مورد هر چیزی خوشش می آید. شما دو نفر دوست دارید با هم دوباره تماس برقرار کنید. در محل کار شما با کارمندان مستقل هم تیم می شوید و تجربیات خود را با هم در میان می گذارید. هر کدام از شما قبلاً روی پروژه های جداگانه ای کار می کردید، ولی حالا باید با کمک هم پیشروی کنید و آنچه یاد گرفته ای را بهم یاد بدهید و با هم به اشتراک بگذارید.

فال روزانه متولدین اسفند

تحت انرژی امروز کائنات شما با فرد خاصی ارتباط معنوی عمیقی برقرار می کنید. انرژی های امروز مشخص می کنند که شاید شما دو نفر سرنوشت تان این بوده که با هم آشنا شوید و حالا زمان آن رسیده است. این چیزی نیست که بتوان برای آن برنامه ریزی کرد یا آن را جستجو کرد. این جور ملاقات ها و آشنایی ها معمولاً کاملاً اتفاقی و غیرمنتظره هستند، ولی کاملاً رضایتبخش می باشند. ذهن و دلتان را باز نگه دارید. در محل کار انگیزه و نیروی محرکی که در آخر هفته داشتید حالا با شروع هفته از بین رفته است. آنچه قبلاً در ذهنتان شفاف و واضح بود، حالا کاملاً مبهم و غبارآلود شده است. مسائل گنگ و مبهم را یکی یکی و مرحله به مرحله برای خودتان حلاجی کنید و به ذهنتان نظم بدهید.