فروردین

آیا به سفر می روید یا نقل مکان می کنید؟ آیا ادامه تحصیلات در چشم انداز شما برای آینده دیده می شود؟ دلایل شما برای رفتن هر چه باشند شما آنچه آرزویش را دارید به دست می آوردید و شاید بیش از آن را بدست آوردید. نویسندگی، تدریس و هر کاری که شامل برقراری ارتباط بشود خیلی خوب برایتان پیش می رود و نتیجه بخش است که این شامل صحبت با عشقتان یا همسرتان هم می شود. ذهنتان خیلی سریع کار می کند و فکرتان درست است. سعی کنید از آن حداکثر استفاده را ببرید. امروز در محل کار شرایط برای کار کردن شما مناسب نیست و نمی توانید وظایفتان را انجام دهید. بپرسید که آیا می توانید این کارها را در خارج از آنجا انجام دهید. یک چاره دیگر بیابید. اگر امروز با عشقتان مشکل دارید، شاید زیاد متوجه نبوده اید که برای او واقعاً چه اتفاقی افتاده است. امروز باید سعی کنید که نیازهای او را شناسایی کنید. کورکورانه جلو رفتن نتیجه بخش نیست.

اردیبهشت

شما ذاتاً درک خوبی دارید، ولی امروز تحت تأثیر روانی بعضی ها قرار می گیرید. حتی شاید خیالاتی شوید و صداهایی بشنوید. نگران نباشید، دیوانه نشده اید. ولی به این نیاز دارید که به این پیام ها توجه کنید. زیرا این پیام ها از اهمیت شخصی و حتی کائناتی زیادی برخوردارند. اگر معنای آنها را متوجه نمی شوید، آنها را یادداشت کنید. بعداً همه چیز برایتان روشن می شود. در محل کار با کسی برخورد مستقیم دارید و راهی برای اجتناب از آن نیست. این فرد با شما طوری صحبت می کند که به نحوی شما را گیج کند. گول او را نخورید و از مسیر اصلی خارج نشوید. به موضوع جاری بپردازید.

خرداد

صحبت و برقراری ارتباط با دوستان و شرکا امروز بسیار واضح و روشن، باز و آزاد، صادقانه و روراست و با اطمینان می شود. دوستی و همکاری آزادانه در جریان است و مهر و محبت بدون هیچ قید و بندی نشان داده می شود. اگر در حال حاضر مشغول هستید ولی تعهدی ندارید، ابراز علاقه و بیان احساسات به فرد مقابل رابطه شما را به مرحله بعدی می برد. حداقلش این است که عشق شما از شما تعریف و تمجید می کند. در محل کار حس می کنید بین شما و دیگران اصطکاک وجود دارد. این اجتناب ناپذیر است. خبر خوب این است که این اصطکاک باعثمی شود که در کارتان پیشرفت کنید. زیرا باعثمی شود که بیش از آنچه فکر می کردید به انجام برسانید.

تیر

آیا تابحال درباره چشم انداز ذهنی مثبت و مثبت اندیشی چیزی خوانده اید و آیا می دانید که این نوع تفکر زندگی بهتر و شادتری برایتان دارد؟ اگر اینطور است، شاید متوجه شوید که این نگرش عواقبی دارد. شما احساس قدرت و نیرومندی می کنید و حس می کنید تناسب بدنی و ذهنی خوبی دارید. علایق شما نیز قوه ادراک تان را قوی کرده اند و شما هوشیاری بالایی دارید. کاری که مشغولش بودید را ادامه دهید، زیرا این کار نتیجه خوبی دارد. امروز شاید همون روزی باشد که شما کمک لازم برای گسترش گزینه های خود را دریافت می کنید. اگر اخیراً پژمرده و ناراحت بودید، و فکر می کردید نمی توانید شریک زندگی تان را پیدا کنید، امروز روز شماست. بالاخره رویداد یا مناسبتی پیش می آید که خوشحالتان می کند. وقتی در میان دوستان هستید، به شما خوش می گذرد.

مرداد

تحقیقاتی که برای یک پروژه خاص انجام می دادید بالاخره تکمیل می شود. حالا شما آماده اید تا کار خود را تمام کنید. ذهن شما در حال حاضر بسیار آماده و تیز است، بنابراین زمان خوبی برای کار کردن روی هر نوع پروژه ای که مستلزم برقراری ارتباط باشد است. اگر نویسنده هستید، امیدها و شانش شما برای انتشار مطلب تان خوب به نظر می رسد. رمانس نیز در زندگی شما خوب پیش می رود. شاید تازه از پیوند روانی مستحکمی که بین شما و عشقتان وجود دارد مطلع شده اید. از آن حداکثر بهره را ببرید. قبل از هر اقدام بزرگی خوب فکر کنید و مشورت بگیرید. امروز رابطه شما وارد فاز دراماتیکی می شود. با آنکه هدف هر دوی شما یکی است، ولی ایده ها و نظرات متفاوتی درباره نحوه رسیدن به آن دارید و مشکل تان همینجاست. باید با منطق در مورد آن حرف بزنید

شهریور

رویاها و آرزوهای شما در مورد خانواده تان تصویری درخشان برای آینده می سازند. شاید این رویاها آینده نگرانه باشند، ولی نباید به این نتیجه برسید که بدون تجزیه و تحلیل نمادها و نشانه ها می توانید بفهمید که این رویاها به شما چه پیامی می دهند. شاید چیزی وجود داشته باشد که باید قبل از هر اقدامی برای آینده به آن رسیدگی کنید. ولی یادتان باشد که گاهی رویاها تعبیرهای متفاوتی دارند! گفتگویی که بعد از مشاجره ای صورت می گیرد ممکن است تبدیل به رابطه ای عمیق شود. فردی که امروز ملاقات می کنید شاید کمی آزارتان دهد، ولی وقتی با او صحبت عمیقی می کنید، متوجه می شوید که این خصلت او سطحی است. بر خلاف ظاهرش، او کسی است که شما منتظرش بودید.

مهر

امشب شاید تصمیم بگیرید که در یک رویداد اجتماعی که در محل شما برگزار می شود شرکت کنید و در این رویداد افراد زیادی شرکت می کنند که به مسائل معنوی و روانی اهمیت زیادی می دهند. این تجربه خوبی برای شماست، زیرا نه تنها از اطلاعات جالبی آگاه می شوید، بلکه دوستان جدیدی هم پیدا می کنید. شاید کسی به شما کتاب های جالبی معرفی کند. چشم ها و گوش هایتان را باز نگه دارید و دفتر یادداشت تان کنارتان باشد. در محل کار مشخص است که کسی سعی می کند شما را از مسیرتان خارج کند. شاید او از شما بخواهد بیشتر از معمول کار کنید. گول او را نخورید.

آبان

اگر در مورد احتمال افزایش حقوق نامطمئن بودید، امروز بالاخره مطمئن می شوید که قضیه از چه قرار است. این می تواند دلیلی برای جشن گرفتن باشد. شاید بخواهید به دوستی زنگ بزنید و او را به شام بیرون دعوت کنید. خوش شانسی شما ادامه دارد، و اگر سخت تلاش کنید آنچه می خواهید بدست می آورید. حالا زمان لذت بردن از این موفقیت است. در محل کار یکی از مافوق های شما احتمالاً شما را در جمع خجالت زده می کند. بعداً این فرد را کنار بکشید و برایش توضیح دهید که این نمایش او اصلاً درست نبود.

آذر

عشق و رمانس امروز برای شما اولویت اصلی می شوند. شما کمی درباره پایداری و دوام رابطه فعلی خود نگران هستید، ولی شما با این کار انرژی خود را هدر می دهید. در حال حاضر حداقل همه چیز برای شما و عشقتان نویدبخش به نظر می رسد. شما باید ارتباطات خود را قویتر کنید و با هم خود تا کنید و رفتار خوبی داشته باشید. از قوه شهود و ادراک درونی خود کمک بگیرید تا با ذهن او هماهنگ شوید و بدین ترتیب شک و تردیدهای شما به تدریج از بین می رود. از روزتان لذت ببرید. در محل کار بیقراری وجود دارد و نمی توانید کارتان را انجام دهید و پیش ببرید. بجای تمرکز کردن، شما از این شاخه به آن شاخه می پرید و هیچ کاری را تمام نمی کنید. سعی کنید دائماً نفس عمیق بکشید.

دی

اگر خوب از امکاناتی که دارید استفاده کنید، می توانید تلاش خود را به نتیجه برسانید. عواطف و احساسات و تصاویری که در ذهن شما در جریان هستند ممکن است مبهم باشند، ولی به طریقی اهمیت دارند. چه در حال نوشتن باشید، چه در حال نوازندگی، رقص یا نقاشی، غرق در کاری که انجام می دهید می شوید. وسایل موردنیاز شما هرچه باشند، باید آنها را دور بیندازید و از الهام خود کمک بگیرید. فردا از این کار خوشحال خواهید بود. در محل کار شما قدرت و اراده انجام کاری با ایمان کامل را دارید و مهارت های ارتباطی و فصاحت کلام شما برای رساندن منظورتان قوی است. این ترکیب حتماً به دردتان می خورد.

بهمن

انتظار داشته باشید که امروز تماس های تلفنی و ایمیل های زیادی با دوستان خود رد و بدل کنید. ارتباط شما با دیگران امروز اولویت اصلی شما می شود. شما خبرهای زیادی دارید که باید انتقال دهید و در عوض خبرهای زیادی نیز به دستتان می رسد. بیشتر آنچه می شنوید برای کاری که در حال حاضر انجام می دهید مفید است. تنها مشکل این است که بار ذهنی سنگینی دارید. شاید حس کنید که انگار ذهن شما امروز را مانند مارتن گذرانده است، نگران نباشید این گذراست. امروز باید قبل از هر حرفی دوبار فکر کنید. نیروهای تشخیصی شما امروز به دردتان می خورند. کنترل موقعیت ها را بدست بگیرید. شما انرژی آن را دارید فقط باید تمرکز داشته باشید.

اسفند

امروز خوش شانسی مالی و اقتصادی با شماست. فراموش کردن عادات قدیمی مشکل است، و شما در تطبیق دادن خودتان با آن مشکل دارید. اشکالی ندارد. هر کسی در زندگی به راحتی نمی تواند با تغییرها خودش را سازگار کند. بعد از عاشق شدن این دومین سازگاری شیرینی است که تابحال مجبور شده اید انجامش دهید! امروز آنهایی که سعی می کنند شما را کنترل کنند متوجه اشتباهشان می شوند. اعتماد به نفس داشته باشید و نگذارید دیگران دست بالا بگیرند. زیرا می دانید که حق با شماست. عقب نشینی نکنید، حتی اگر فشار روی شما زیاد بود.