فروردین

پیام ها یا تماس هایی از یک استان دوردست یا کشور خارجی دریافت می کنید، شاید هم فکس، ایمیل یا… بگیرید. اگر اطلاعاتی از طرق فوق به دستتان رسید باید هوشیار باشید و مطمئن شوید که قبل از هر اقدامی واقعیت ها را چک کنید. هیچ خبری را بدون مطلع شدن از صحت و سقم آن نپذیرید. خطوط ارتباط انسانی و فنی امروز زیاد مشخص نیستند. شما می خواهید ارتباط برقرار کنید و در عین حال واقعاً نمی دانید که چطور آنچه باید گفته شود را در قالب کلمات به زبان آورید. انرژی امروز کائنات هم به شما کمکی نمی کند و این بدان معناست که شما از عواقب حرف هایی که می خواهید بزنید می ترسید. با این حال اگر شجاع باشید و خودتان شروع کننده گفتگو باشید، نتیجه مثبتی برای هر دوی شما بدست می آید.

اردیبهشت

امروز در ارتباط بودن با عشقتان کمی سخت می شود و تقریباً به نقطه ای می رسید که هل می شوید و کمی می ترسید. در مورد مشکلات احتمالی در رابطه خود زود نتیجه گیری نکنید. آنچه موجب سکوت بین شما شده است، فراتر از کنترل شماست و شاید به بحران های ناگهانی و غیرمنتظره مربوط باشد یا شاید دلیلش مسائل کوچکی مانند خرابی کامپیوتر و… باشد. صبور باشید تا مسائل کم کم حل شوند. انرژی امروز نشان می دهد که در میان گذاشتن احساسات تان با یک فرد خاص شاید آنقدر که امیدوار بودید راحت نباشد. شما دو نفر نقاط مشترک و تفاهم زیادی با هم دارید، ولی در حال حاضر برایتان سخت است که گفتگوی اول را شروع کنید. این حالت دائمی و همیشگی اوضاع نیست و فقط بدان معناست که باید کمی بیشتر تلاش کنید تا نیازهای واقعی شما برطرف شده و مشکلات حل شوند.

خرداد

آیا با گرمایش یا روشنایی منزل تان مشکل دارید؟ اگر اینطور است، شاید نتوانید امروز به یک کارشناس یا تکنیسین دسترسی پیدا کرده و مشکل را برطرف کنید. در کل محل شما این مشکل وجود دارد. شاید بهتر باشد شمع ها و چراغ قوه ها را درآورید تا در شب به مشکل نخورید. نگذارید این مسئله شما را عصبانی کند. این خرابی های کوچک به زودی درست می شوند. به آن مثل یک ماجرا نگاه کنید. اگر در رابطه خود حس می کنید که نمی توانید کلمات موردنظرتان را بیان کنید نگران نشوید. احتمالاً دلیلش انرژی امروز کائنات است. این حتی کار را برایتان سخت می کند و نمی توانید به موضوع حساسی که با عشقتان دارید بپردازید. همچنین حس می کنید که قبل از شروع حرف هایتان به تمرین نیاز دارید. در واقع شروع کردن و باز کردن سر صحبت هم تقریباً برایتان غیرممکن است که با گذشت زمان درست می شود.

تیر


دوست یا همسایه ای که تمام روز قصد داشتید با او تماس بگیرید در کل روز در دسترس نیست و نمی توانید با او تماس برقرار کنید. تلفن و ایمیل جوابگو نیستند، زیرا فرد موردنظر سرش خیلی شلوغ است و نمی تواند پیام ها یا تماس های شما را پاسخ دهد. بهترین راه این است که سوار خودروی خود شوید و به سمت جایی که ممکن است باشد رانندگی کنید. از خیابان های فرعی بروید زیرا خیابان های اصلی ترافیک سنگین دارند. انرژی امروز کائنات باعثمی شود که آرزو کنید ای کاش می توانستید در لاک خود پنهان شوید. با این حال، باید با عشقتان حرف بزنید، زیرا او هم حال و روز خوبی ندارد. بجای آنکه حس نفرت و بیزاری داشته باشید، بهتر است شروع به صحبت کردن کنید و بگویید که خوشحال نیستید. بدین ترتیب به زودی رابطه شما بهبود می یابد.

مرداد

احتمالاً امروز روز خوبی برای انجام کارهایی که به پول مربوط می شوند نیست. ذهن شما در فضای درستی قرار ندارد. ممکن است خطاهایی مرتکب شوید که مشکل زا باشد. اگر برایتان مقدور است سعی کنید از انجام هر نوع پروژه خلاقانه ای صرفنظر کنید، زیرا ذهنتان زیاد شفاف و واضح نیست و ممکن است از نتیجه کار راضی نباشید. با این حال، امروز روزی عالی برای کارهای روتینی است که به تمرکز و دقت نیاز ندارند. امروز قرار گذاشتن تبدیل به یک بازی جدی می شود و با انرژی امروز کائنات، اگر می خواهید سر اولین قرارتان بروید، شاید فرد مقابل بزرگتر از خودتان باشد یا حتی از شما عاقل تر باشد. شما در بهترین و زیباترین زمان زندگی تان نیستید، ولی قطعاً چیزی یاد می گیرید که بسیار برایتان مفید است. حتی شاید بخواهید او را دوباره ببینید و چیزهای بیشتری از او یاد بگیرید.

شهریور

امروز وسیله ای که گم کرده اید ممکن است وقت همه اعضای خانواده شما را بگیرد و وجب به وجب خانه تان را بگردید تا پیدایش کنید و احتمالاً موفق نشوید. اگر مهمان داشته باشید آنها هم به کمکتان می آیند و در جستجو وسیله گم شده کمکتان می کنند. این آیتم احتمالاً در اتاق بزرگی قرار دارد که همه از آن استفاده می کنند و شاید در میان وسایل دیگر مانده باشد. اگر کسی آن را پیدا نکرد، باید فعلاً آن را رها کنید تا خودش بطوری جادویی بعداً پیدا شود. شاید انرژی امروز برایتان بهترین روحیه را همراه نداشته باشد، ولی می تواند چشم انداز خوب و فروتنانه ای به شما بدهد. این دقیقاً همان چیزی است که در حال حاضر به آن احتیاج دارید. شاید اوضاع بین شما و عشقتان آنطور که فکر می کردید نباشد. ولی در واقع انرژی امروز به شما کمک می کند تا احساسات مبهم خود را کشف کنید و آنها را به زبان آورید و این واقعاً به شما کمک خواهد کرد و برایتان مفید خواهد بود.

مهر

امروز روز بسیار پرمشغله ای برای کل جامعه است. نوعی رقابت یا اعتراض یا تجمع عمومی رخ می دهد. اگر در آن شرکت می کنید، شاید بخاطر سر و صدای فراوان چیزی نشنوید و این رویداد به نظرتان نامنظم و درهم و برهم بیاید. همچنین ممکن است ترافیک زیادی ایجاد کند. اگر برایتان مقدور است در خانه بمانید. بیرون رفتن و شرکت در چنین رویدادهایی فقط برایتان دردسر درست می کند و اصلاً ارزشش را ندارد. اگر نمی توانید اشتیاق خود برای بیرون رفتن با آن فرد خاص را جمع کنید اشکالی ندارد، نگران نشوید. انرژی امروز کائنات نشان می دهد که شما شک و تردید دارد و همه چیز را به دقیقه نود واگذار کرده اید. همچنین فرد مقابل که پتانسیل آن را دارد که عشق شما بشود، احتمالاً رویکرد و دیدگاهی به زندگی دارد که از دیدگاه های شما قدیمی تر است. اگر امشب سر این قرار بروید، احساس می کنید که در جای بسیار امنی قرار دارید و از شما مراقبت می شود.

آبان

پروسه ای که شما اتخاذ کرده یا نکرده بودید به اطلاعاتی بستگی دارد که امروز دریافت می کنید. با این وجود، اگر این اطلاعات برایتان مبهم بود و نیاز به شفافیت بیشتری داشتید تعجب نکنید. حداکثرش این است که شما نمی توانید به کسی دسترسی پیدا کنید تا این اطلاعات را برایتان شفاف کند. می خواهید زودتر به نتیجه و تصمیمی برسید ولی نمی توانید. انرژی امروز کائنات به شما کمک می کند تا احساسات مبهمی که دارید و اخیراً در دلتان می رفتند و می آمدند را نامگذاری کنید. در صحبت و گفتگو با عشقتان شروع به دیدن و مشاهده این احساسات می کند و منشأ آنها را می یابید و دلیل بوجود آمدنشان را کشف می کنید. این به هر دوی شما کمک می کند به ریشه مشکل برسید و کدورتی که مدتی است هر دوی شما را ناراحت و کسل کرده از بین ببرید و میانه خود را درست کنید.

آذر


آیا در مورد شغل فعلی خود نامطمئن هستید و از آن راضی نیستید؟ آیا به تغییر شغل می اندیشید؟ امروز خبرهایی به شما می رسد که شاید ارزش دنبال کردن و تحقیق بیشتر را داشته باشد، ولی امروز نباید هیچ تصمیمی بگیرید. ذهن شما به اندازه ای که باید روشن و شفاف نیست و باید قبل از انجام هر کاری و گرفتن هر تصمیمی خوب در مورد آن فکر کنید. حتی اگر تصمیم گیری شما یکی دو روز طول کشید اشکالی ندارد. وقتی نمی توانید آزادانه و با صداقت و راستگویی با طرفتان حرف بزنید، قاعدتاً احساس محدود شدن می کند و این اصلاً با مذاق شما سازگار نیست. امروز با کسی آشنا می شوید که چنین تأثیری روی شما دارد. بخاطر انرژی امروز کائنات است که شما متوجه می شوید نمی توانید طبیعی باشید و بنابراین مشکل دارید و نمی دانید دیگر چه باید بگوئید. این روحیه را عوض کنید و در مورد چیزهای دیگری حرف بزنید تا روحیه شما به تدریج عوض شود و حالتان خوب شود.

دی

توانایی های روانی و ادراکی طبیعی شما امروز مختل می شوند. تداخل از سوی ذهن های دیگران مسائل را مبهم تر می کند و این برای شما اصلاً خوب نیست. توانایی های تخیلی شما هم امروز مختل می شوند. بهترین توصیه برای شما این است که یکی دو روز صبر کنید و سپس به نیازهای خود رسیدگی کنید. انرژی امروز کائنات باعثمی شود که امروز شما خجالتی و کمرو شوید و در رفتار خود نسبت به یک فرد خاص بسیار محتاطانه عمل کنید. همه ترس ها و پارانویای شما امروز با انتقام خودشان را نشان می دهند و شما مجاب می شوید که انگیزه های این فرد اصلاً خوب نیستند. با این حال احتمالش هست که شما اشتباه کرده باشید. بهتر است که رفتار خود را نسبت به او عوض کنید و هیچ واکنشی به او نشان ندهید و بگذارید گرمی و صمیمیت و مهربانی وارد قلبتان شود. وقتی شما تغییر کنید او هم تغییر می کند.

بهمن

جو و فضای اطراف شما امروز به نظر غیرواقعی می رسد. اگر از سوی فرد خاصی نوعی توجه و اظهار لطف دریافت کردید، به او به دیده شک نگاه کنید. او برای خودش برنامه ای دارد و سعی می کند حقیقت را وارونه کند تا به هدف خود برسد. اگر حرف هایی که او می زند شما را تحت تأثیر قرار نمی دهد، نگران نشوید. اگر حرف های او شما را نیز تحت تأثیر قرار داد، سعی کنید قبل از هر اقدامی خوب در مورد واقعیت ها اطلاعات کسب کنید. بعداً از اینکه این کار را کردید خوشحال خواهید بود. اگر امروز انعطاف پذیر بودن و سازش کردن در مورد رویکردتان با یک نفر دیگر دچار مشکل شدید نگران نشوید. انرژی امروز کائنات باعثمی شود که امروز حتی صحبت های ساده و آسان هم برای شما دشوار شوند. بجای آنکه نگران شوید که چه باید به او بگوئید و چه نگوئید، خوب به حرف های طرف مقابل گوش کنید. خوب بشنوید که او چه می گوید، آنگاه است که متوجه می شوید هیچ مشکلی بین شما وجود ندارد.

اسفند

امروز ارتباط برقرار کردن برای شما انرژی بیشتری می طلبد. یک شریک کاری یا رمانتیک به نظر می رسد که چیزهایی را از شما پنهان می کند. اگر با او مشکلی دارید، ممکن است ارتعاشات اشتباهی از او دریافت کنید. نترسید و از او بپرسید که مشکلش چیست. دوست شما احتمالاً به شما نمی گوید که مشکلش چیست و این به شما دلگرمی می دهد که این مشکل ربطی به شما نداشته است. اگر اینطور باشد، مسئله ای برای حل کردن وجود ندارد و باید همه چیز را فراموش کنید. انرژی امروز کائنات باعثمی شود حس کنید که سربار هستید، ولی تسلیم نشوید و تصمیم بگیرید که امروز را به تنهایی بگذرانید و در خانه فیلم های گریه دار تماشا کنید. اگر با عشقتان ترتیب یک قرار را بدهید و کار ذهنی جدی و مهمی با هم انجام دهید، روز بسیار مفیدی برای شما خواهد بود. بعداً به تماشای فیلم سینمایی یا تئاتر بروید تا در مورد عشق و زندگی چیزهای تازه ای یاد بگیرید. هر دوی شما از این موضوع الهام خواهید گرفت.