یکی ازرویایی ترین خانه های جهانمشهور به کوپر بیچ فارم در ساحل شرقی آمریکا به فروش رفت. بیننده با مشاهده تصاویر این ملک بی نظیر تصدیق خواهد کرد که واقعا این خانه رویایی است.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از خبرگزاری فرانسه، کوپر بیچ فارم در ناحیه گرینویچ در ایالت کانکتیکات در ساحل شرقی آمریکا به مبلغ ۱۲۰ میلیون دلار به فروش رفت. این مبلغ یک رکورد در آمریکا محسوب می شود.


دیوید اوجیلوی دلال معاملات املاک به روزنامه گرینویچ تایم گفت: فروش کوپر بیچ فارم روز جمعه نهایی شد. این گران ترین ملک مسکونی است که تاکنون در آمریکا به فروش رفته است. در ماه مه ۲۰۱۳ این ملک به مساحت ۲۰ هکتار به مبلغ ۱۹۰ میلیون دلار به معرض فروش گذاشته شده بود اما در آن زمان خریداری نیافت.


زیر بنای خانه اصلی ۱۲۶۲ متر مربع است. این خانه به سبک معماری رنسانس فرانسوی در سال ۱۸۹۸ میلادی احداثشده است.

خانه شامل ۱۲ اتاق خواب، ۹ حمام، یک کتابخانه، یک سولاریوم و بخش ویژه خدمه است. در عین حال، این ملک دارای دو جزیره، بیش از ۱.۵ کیلومتر پلاژ، زمین تنیس چمن، استخر به طول ۲۲ متر، گلخانه و باغ هایی با شکوه با چشم اندازهای فوق العاده به اقیانوس اطلس است. هویت خریدار این خانه رویایی فاش نشده است.


رکورد قبلی فروش یک ملک مسکونی در آمریکا به ژانویه ۲۰۱۳ باز می گردد که خانه ای در سیلیکون ولی ایالت کالیفرنیا به مبلغ ۱۱۷.۵ میلیون دلار فروخته شد.


در نوامبر ۲۰۱۲ یک مزرعه به نام بروکن او رانچ در ایالت مونتانا به مبلغ ۱۳۲.۵ میلیون دلار فروخته شد اما به دلیل اینکه ۵۰ هزار هکتار مساحت زمین آن بود این ملک را به عنوان یک خانه شخصی محسوب نکردند.