فال روزانه متولدین فروردین

امروز بالاخره این شانس را دارید تا پاسخ سوال های خود در مورد سفری که قرار بود بروید را بیابید. احساسات شما شفاف تر از همیشه هستند و این موجب می شود تا با راحتی بیشتر مقصد خود را تعیین کنید. خوب است از این فرصت استفاده کنید و در مورد همه جوانب این سوالات خوب فکر کنید. گاهی آغاز یک رابطه جدید بسیار عجیب و دور از فکر انسان روی می دهد. این وضعیتی است که شما امروز به آن دچار خواهید بود. با رویدادهایی مواجه خواهید شد که عیرمنتظره هستند. به طوری که ناگهان احساس می کنید عاشق فردی شده اید و این حس بسیار خوبی به شما می دهد.

فال روزانه متولدین اردیبهشت

در هفته های اخیر خیلی روزهای خوبی نداشته اید. بهتر است از امروز رویه زندگی خود را تغییر دهید. باید همه سعی شما این باشد که مهارت های خود را به نمایش بگذارید و همه مشکلاتی که تاکنون وجود داشته اند را از میان بردارید. امروز فقط شما این شانس را دارید تا همه اوضاع زندگی خود را سروسامان دهید، از این فرصت غفلت نکنید. ممکن است به طور ناگهانی درگیر عشقی بشوید که اصلا انتظار نداشته اید. باید دید خود را با اطراف و انسان ها تغییر دهید. همیشه سعی کنید خودتان باشید تا از همه لحظه های با هم بودن لذت کافی را ببرید.

فال روزانه متولدین خرداد

اینکه سوالات بسیاری در ذهن داشته باشید خوب است. اما بدانید این سوالات شما را به سمت ماجراجویی های خوبی پیش می برد. ذهن باز و دید مثبتی که امروز دارید را قدر بدانید. با کمک آنها می توانید به خوبی عمق مسایل را درک کنید و ریشه موانعی که تاکنون شما را عقب نگه داشته اند را پیدا کنید. البته این کار چندان آسانی نیست، اما شما از عهده آن برخواهید آمد. فقط باید با خودتان صادق باشید. عشق همیشه هم آرام و بی مشکل نیست. گاهی همچون جریان برق می ماند و شما را شوکه می کند. این مساله امروز برایتان رخ می دهد و بسیار هیجان زده اما خوشحال خواهید بود. می توانید سرگرمی های جدیدی با فرد دلخواهتان تجربه کنید. اگر تضادی هم میان شما وجود دارد، با لبخند و آرامش آن را برطرف کنید.
فال روزانه متولدین تیر

بهترین زمان برای مدیتیشن، امروز است. از انرژی های خوب امروز استفاده کنید و از خودتان در مورد مسایلی که باعثشده کمی عصبی باشید سوال بپرسید. با پاسخ به آنها می توانید باز شدن درهای دنیای بیرون را به وضوح ببینید و دوباره به زندگی نرمال و همیشگی خود بازگردید. امروز باید منتظر بازخوردهای بسیار خوب و مثبت تلاش های خود باشید. شاید از نظر احساسی دوست داشته باشید در پیله تنهایی خود بمانید و ارتباطی با فردی که دوستش دارید، نداشته باشید. اما به طور ناگهانی وارد هیجان دوست داشتن می شوید و ترجیحا آن را پس نزنید.

فال روزانه متولدین مرداد

اگر در مورد زندگی خود شکایت دارید، امروز بهترین زمان برای مطرح کردن و به زبان آوردن آنها است. باید به جای دعوا و مشاجره کردن، کاملا آرام و منطقی در مورد نیازهای خود صحبت کنید. اگر شریک زندگی یا همکارتان موجب ناراحتی شما شده اند، با حرف زدن او را متوجه کارهایش بکنید. اما در انتخاب واژه ها دقت کنید تا به مشاجره یا دعوا منتهی نشود. عشق همیشه نترس و نگرانی هایی در خود دارد که از همان دیدار نخست در دل انسان ریشه می کند. اما با مهربانی کردن و صادق بودن می توانید علاوه بر اینکه خودتان حس آرامش پیدا می کنید، موجب خرسندی طرف مقابل خود نیز بشوید.

فال روزانه متولدین شهریور

آیا به فکر تغییر شغل خود یا مهاجرت به کشور دیگری هستید؟ یا شاید هم دوست دارید امروز به طور کلی در خانه بمانید و با هیچ کس هیچ تماس یا معاشرتی نداشته باشید. هر چه هست، دوست دارید امروز را به گونه ای دیگر با تفکراتی متفاوت سپری کنید. اینها همه از تغییر روحیه شما نشان دارند و نباید انکارشان کنید. نگران چیزی هم نباشید. با این روحیه شانس بیشتری برای جلب توجه آدم ها به خود دارید. شاید به طور ناخواسته موجب ایجاد نوعی علاقه میان خود و فردی خاص بشوید و به روشی جدید و متفاوت با او وارد ارتباط شوید.

فال روزانه متولدین مهر

امروز با فردی غیرمنطقی و عصبی روبه رو می شوید که لحظه های خوبی برای شما ایجاد نمی کند. این مساله می تواند هرفردی را ناراحت کند. شما نمی توانید تشخیص دهید این فرد چه می خواهد یا اصلا چه در سر دارد. این موضوع تضادی میان شما ایجاد می کند که به واسطه آن احساس ناراحتی دارید. سعی کنید مراقب رفتار و گفتار خود باشید تا ناخواسته با هم درگیر نشوید. در روابط عاطفی نیز وضعیت بهتری نخواهید داشت. شاید با کسی ملاقات کنید که چندان جالب نیست اما با متانت اجازه می دهید همه چیز خود را بیان کند شاید در میان حرف هایش متوجه موضوع جالبی بشوید.
فال روزانه متولدین آبان

امروز از لحظه ای که از خواب بیدار می شوید حس غم دارید. احساس می کنید هوا سنگین است و نمی توانید سردرگمی های دیروز خود را فراموش کنید. اما این فرصت خوبی است تا در مورد مسایل آزاردهنده زندگی خود حرف بزنید. از اینکه دردهایتان را بگویید خجالت نکشید. شاید با حرف زدن بتوانید بخش بزرگی از آنها را برطرف کنید. البته این امکان هم وجود دارد که مورد نقد قرار بگیرید. شاید از عشق و رابطه خود نیز راضی نباشید. اما طرف مقابل شما همه تلاش خود را می کند تا موجب خوشحالیتان شود. بنابراین، بهتر است با او مهربان باشید.

فال روزانه متولدین آذر

امروز در برابر برخوردها واکنش های بسیاری از خود نشان می دهید. شاید حتی در برابر کسی که در مورد آزادی های شما اظهارنظر می کند، ابتدا بسیار محتاطانه و سپس حتی خصمانه رفتار کنید. اما پس از مدتی متوجه می شوید این فرد بسیار خاص است و نیت منفی هم ندارد و می تواند روند عادی زندگی شما را تغییر دهد. این فرد همه آنچه شما مدت ها دنبال آن بوده اید را دارد و می تواند کیفیت زندگی شما را تغییر دهد. اگر در حال حاضر در رابطه با فردی هستید، احتمالا امروز حرف های یکدیگر را درک نکنید و حتی دچار سوبرداشت نیز بشوید. بهتر است برای حفظ آرامش خیلی با هم نباشید و کاری به هم نداشته باشید.

فال روزانه متولدین دی

امروز زمان مناسبی برای فکر کردن و برنامه ریزی برای آغاز کار خودتان است. ذهن شما امروز باز است و می توانید طرح های بسیار خوبی ارایه دهید که حتی خودتان نیز از آنها شگفت زده شوید. شاید بتوانید امروز را آغاز یک زندگی دوباره برای خود نامگذاری کنید و در مسیر موفقیت های روزافزون قدم بگذارید. احتمالا امروز با فردی آشنا شوید که از نظر روحی و اخلاقی بسیار به شما شبیه است و در کنار او حس امنیت دارید. البته این فرد کسی است که در مواقع دیگر حتی به او فکر هم نمی کردید.

فال روزانه متولدین بهمن

امروز بهترین زمان برای رسیدگی و پاسخ دادن به همه سوال های ذهنی است. شاید بهتر باشد بیشتر روی سوالاتی که به مسایل احساسی و رابطه عاشقانه شما مربوط می شوند، تمرکز کنید. از اینکه اعتراضات خود را اعلام کنید هیچ هراسی نداشته باشید. لازم نیست همیشه در ناراحتی ها باقی بمانید. گاهی با حرف زدن می توان شرایط را درست کرد. اگر مجرد هستید نیز امکان دارد امروز با فردی مواجه شوید که همه جانبه نظر شما را به خود جلب می کند. بد نیست شما نیز عادت های بد خود را کنار بگذارید و روند تازه ای را در زندگی خود آغاز کنید.

فال روزانه متولدین اسفند

امروز شاید اعتماد به نفس کافی نداشته باشید. نمی توانید به درستی روی عقاید خود پافشاری داشته باشید و دلیل آن نیز این است که از نظر روحی آمادگی کاملی ندارید. البته اینها فقط بهانه های شما است. دست از بهانه تراشی بردارید. باید پیشرفت کنید و با این پشت گوش انداختن ها نمی توانید به اهداف خود برسید. امروز باید شجاعت این را داشته باشید که بیرون بروید و در جهت مخالف جریان آب حرکت کنید. شما لیاقت آن را دارید تا فردی شایسته آشنا شوید و لحظه های خوبی در کنار او داشته باشید.