ملت ایران: وقتی برگزاری مراسم اسکار به پایان رسید بدون شک تنها یک نفر آهی از سر آسودگی کشید و آن کسی نیست جز خانم " جمی شریل " پزشک پوست و زیبایی محبوب ستارگان هالیوود.

او در مصاحبه اش اعلام کرده است: من همیشه معتقدم زیبایی خیره کننده ستاره ها در جشنواره ها اتفاقی نیست بلکه حاصل یک برنامه است که به خوبی اجرا شده است.

وی میگوید دو هفته قبل از شروع این جشنواره روزهای بسیار پر مشغله ای را پشت سر گذاشته است و هر روز تا ساعت ۹ شب در دفتر کارش به سر میبرده، او میگوید مشتریهای بسیاری در میان ستاره های هالیوودی دارد که از آن میان میتوان به کریستین دانست و " جنیفر لاو " اشاره کرد.

او تاکید میکند ستاره ها به خصوص خانمهای زیبا و مشهور همیشه نگران شرایط ظاهری خود هستند و عاشق بوتاکس، تزریق کورتیزون و لیزر درمانی میباشند.

او اضافه میکند بیشترین تقاضا از سوی مشتریان مربوط به تزریق بوتاکس و از بین بردن سلولیت است. او علیرغم اینکه شغل پر درآمد خود را مدیون زیبا سازی صورت ستاره هاست اما معتقد است که استفاده مرتب از بوتاکس چهره را به صورت مضحکی مصنوعی و بدقواره نشان میدهد. او میگوید بهترین روش برای زیبا و جوان ماندن استفاده از تغذیه مناسب و ورزش و دوری از استرس است.

پرداد