یکی از گرانترین طلاق های تاریخ ثبت شد!

ملت ایران: طلاق چهره های مشهور گاهی بسیار گران تمام شده است زیرا هر یک از زوجین برای اجرای حکم طلاق باید نیمی از دارایی خود را به همسر خود ببخشند.

جدایی روبرت مرداک از همسرش آنا، یکی از پرهزینه ترین طلاق های تاریخ به شمار می رود. آنها بعد از ۳۲ سال زندگی مشترک از هم جدا شدند و این طلاق برای مرداک غول رسانه ای ۱.۷ میلیارد دلارت هزینه داشت. همچنین جدایی عدنان خاشقجی، تاجر و دلال اسلحه سعودی از همسرش ثریا هم با ۸۵۰ میلیون دلار هزینه، در رده های بعدی طلاق های پرهزینه دنیا قرار گرفته است.

سیلویو برلوسکونی نیز از جمله افرادی است که گران ترین طلاق را به نام خود ثبت کرده است. نخست وزیر هفتاد و شش ساله ایتالیا که مدیریت آ ثمیلان را نیز بر عهده دارد، در پی به وجود آمدن یک رسوایی از همسر خود جدا شد. این طلاق بعد از سه سال تعویق رخ داد زیرا ورنیکا موافقت کرد تا در ازای دریافت روزانه یکصدهزار یورو نفقه از برلوسکونی جدا شود.

ستاره بی تکرار بسکتبال شیکاگو هم بسیاری از مال و اموالش را خرج جدایی اش کرده است. مایکل جردن، صاحب خانه شماره ۲۳ شیکاگو بولز نیز توانست یکی از گران ترین طلاق ها را به نام خود ثبت کند.

جردن پس از ۲۱ سال زندگی مشترک و با از دست دادن ۱۶۸ میلیون دلار و به عبارت دیگر ۷۰۰ میلیارد تومان توانست از همسرش که دو دهه با او زندگی کرده بود، جدا شود و نام خود را در لیست گران ترین طلاق ها ثبت کند.

تماشا