ملت ایران:زنی که به خاطر ابتلا به سرطان از کار اخراج شد شد ادعای خسارت ۶ میلیون دلاری کرده است.
" سوزان وینچی " زنی است که به خاطر ابتلا به سرطان سینه از کار برکنار شده است و اکنون مدعی دریافت ۶ میلیون دلار از کارفرمای سابق خود است.

او مشاور ارشد فروش و تولید محصولات الکتریکی در یک کارخانه بزرگ بود و تنها زنی بود که در این کارخانه چنین پست مهمی داشت. او در کارش بسیار موفق بود و افراد زیادی زیر دست او مشغول به کار بودند تا اینکه ۳ ماه پیش او متوجه شد به سرطان سینه مبتلا شده است و شیمی درمانی را آغاز کرد اما چندی بعد مدیر او به دلیل غیبتهای مکررش عذر او را خواست و همین امر باعثشد وی از کار برکنار شود. او میگوید: این قابل باور نیست، اصلا چنین روزی را پیش بینی نمیکردم. این عادلانه نیست که عنوان شود بیماری من روی عملکرد گروه تاثیرگذار است و رفت و آمدهایم روی گروه تاثیر منفی دارد.

اخراج به دلیل ابتلا به سرطان سینه +عکس
سخنگوی دفتر ریاست این کارخانه دردادگاه عنوان کرده است: آنها به هیچ وجه این خانم را اخراج نکرده اند اما بعد از مذاکرات فراوان وی با مدیر این مجموعه خودش استعفا داده است و امکان بازگشت وی به کار بعد از این غیبتهای مکرر امکان پذیر نیست. وکیل این خانم میگوید اخراج یک کارمند به دلیل بیماری نقض قانون کار است.
به هر حال کارخانه ای که خانم وینچی در آن مشغول به کار بود بیانیه ای به دادگاه ارائه کرده است که نشان میدهد وی درست قبل از طرح دعوی در دادگاه از سمت خود استعفا داده است تا به مداوای خویش بپردازد.

پرداد