ملت ایران:اخبار رسیده از شهر مکه مکرمه در عربستان سعودی حاکی از آن است که فروشگاه «پاریس هیلتون» بازیگر سینمای آمریکا در این شهر افتتاح شد.

گفته می شود افتتاح این فروشگاه بوتیک جدید ترین مدل کیف و کفش های زنانه را عرضه می کند و در یکی از گران ترین نقاط مکه مکرمه واقع شده است.

افتتاح این فروشگاه اعتراض بسیاری از شهروندان عربستانی را برانگیخته است. البته گروهی از شهروندان هم از افتتاح این بوتیک استقبال کرده و آن را گامی مثبت در به روز شدن مدل کیف و کفش های زنان سعودی دانسته اند.

«پاریس هیلتون» که صاحب یکی از بزرگ ترین مجموعه هتل های جهان به نام " هتل هیلتون " است، از افتتاح فروشگاه بوتیکش در مکه مکرمه به شدت ابراز خرسندی کرده و با انتشار مطلبی در صفحه شخصی خود نوشت: فروشگاه جدید و زیبای من در مکه در عربستان سعودی افتتاح شد. من به این مسأله افتخار می کنم و خیلی خوشحال هستم زیرا افتتاح این بوتیک باعثمی شود که برند من در دنیا معروف تر شود.

به گزارش شیعه آنلاین، گفتنی است «پاریس هیلتون» از سال ها پیش با یکی از دختران شاهزادگان آل سعود رفاقت صمیمی دارد. این احتمال وجود دارد که سرمایه گذاری وی در مکه مکرمه از طریق وی انجام شده باشد.