ملت ایران:سال هاست که عادت کرده ایم شاهد حضور بازیگران سینما در عرصه هایی مانند عکاسی و نقاشی و طراحی باشیم و در مقابل فوتبالیست های زیادی نیز وارد عرصه بازیگری و خوانندگی شده اند، البته ناگفته پیداست که هر دو دسته برای فعالیت در عرصه جدید از شهرتی که در شغل اصلی خود دارند، بهره برداری می کنند.

در شرایطی رسانه ها مختلف به ابراز تبلیغی رایگانی برای مستند فوتبالی نیکی کریمی تبدیل شده اند که از نیت واقعی کریمی برای ساخت این مجموعه اطلاع موثقی در دست نیست و حتی فدراسیون فوتبال زیر بار همکاری با کریمی نرفت اما همنوایی عجیب رسانه ها ابهاماتی را به وجودآورده است.

خانم بازیگری که سود های میلیاردی نصیبش شد +تصاویر

در مقطعی شنیده می شد که کریمی قصد دارد این مجموعه مستند را با همکاری فدراسیون فوتبال راهی بازار کند که رئیس فدراسیون به دلایلی که رسانه ای نشد، با این درخواست مخالفت کرد اما همکاری جالب توجه رسانه ها در این موضوع خاص ورود پیدا نکردن فدراسیون فوتبال را کاملا جبران کرد.

این در حالی است که تهیه کنندگان مجموعه هایی مانند قبل یخی و قهوه تلخ با صرف هزینه های سنیگن تبلیغات با مشکلات مالی مواجه شدند تا جایی که در زمان هایی بحثورشکستگی آن ها نیز مطرح شد اما نیکی کریمی نه تنها با چنین مشکلی مواجه نخواهد شد بلکه به لطف رسانه ها سودی میلیاردی نصیبش خواهد شد

بولتن