ملت ایران:این نوزاد با یک مشکل ژنتیکی مواجه شد که باعثشد رشد مغز وی در اولین هفته های جنینی متوقف شود. به گفته پزشکان شانس زنده ماندن او تا هنگام تولد تنها ۳ درصد بود. آزمایشات روتین دوران بارداری در ۴ ماهگی نشان داد که جنین این خانم یک مشکل ژنتیکی دارد و طبق قوانین آنها می توانستند این جنین را سقط کنند.

در مواجه با تصمیگیری های مذهبی، پزشکی و اخلاقی خانم و اقای براون تصمیم گرفتند به این جنین شانس زندگی داده و او را سقط نکنند. پزشکان معتقدند این نوزاد قادر به راه رفتن و تکلم نخواهد بود. اما والدین او همچنان برای بقایش تلاش میکنند.


آقای براون در این رابطه میگوید: اگر کوچکترین شانسی برای زندگی وجود داشته باشد همه آن را قبول میکنند. هیچکس این حق را ندارد که شانس زندگی دیگری را بگیرد
مادر این نوزاد که دو فرزند ۳ و ۵ ساله دیگر نیز دارند میگوید: هرگز تصور نمیکردم او حتی قادر به تنفس باشد اما او اینجاست و مغز او مشخص میکند او چگونه زندگی کند. خداوند خواسته است او اینگونه به دنیا بیاید و این برای ما رحمتی از سوی خداست. او اکنون توسط لوله های مخصوص تغذیه میشود و تاکنون ۵ بار بخاطر نقص سیستم ایمنی بدنش در بیمارستان بستری شده است.
این دختر کوچک یک وبلاگ اختصاصی دارد و هرکس بخواهد از او حمایت کند و یا پیغامی برایش بگذارد میتواند از وبلاگ او دیدن کند. این خانواده تا کنون بیش از ۱۲ هزار دلار از سوی خیرین دریافت کرده اند و با آن هزینه درمان و داروهای این نوزاد را پرداخته اند.


آنها همچنین معتقدند خیلی ها نمیتوانند درک کنند چرا آنها به این نوزاد فرصت زندگی داده اند. به عقیده این خانواده که خیلی هم مذهبی هستند مشیت خداوند بر این بوده که این نوزاد اینگونه متولد شود و تا هر زمان که خدا بخواهد او از نعمت زندگی بهره مند خواهد بود.

پرداد