ملت ایران: راه های بسیاری برای کمک به بیماران و همچنین موسسه های خیریه است اما گاهی اوقات عده ای به سخت ترین روش ها به دنبال جمع آوری پول برای خیریه ها هستند که در ادامه به برخی از آن ها می پردازیم.

زندانی شدن با ۳۰۰ عنکبوت


همانطور که می دانید برخی از عنکبوت ها بسیار سمی و کشنده هستند و قرار گرفتن با آن ها در یک محل می تواند توجه افراد زیادی را به شما جلب کند. " نیک لیسوف " اهل استرالیا کسی است که به خاطر کمک کردن به خیریه کودکان به مدت سه هفته با ۳۰۰ عنکبوت سمی در یک اتاق شیشه ای زندگی کرد. او تمام پولی که مردم برای تماشای آن داده بودند را به خیریه اهدا کرد.

خود سوزی برای کمک

بدلکار انگلیسی " روکی تیلور " در سال ۱۹۹۴ در حال بازی در یک فیلم اکشن بود که بسیار سخت مجروح شد و در آن فیلم خودش را سوزانده بود او چند سال بعد از آن ماجرا بار دیگر از یک ساختمان که در حال سوختن بود در حالی که خودش را آتش زده بود به بیرون پرید و پول بلیت این پرش را به خیریه اهدا کرد.

دوچرخه سواری روی آب


" مت وایت هورست " دانش آموز ۱۶ ساله ای است که یک عکس از دوچرخه سواری بر روی اب از خودش گرفت و آن را به سایت های متفاوت و همچنین روزنامه ها فروخت. او می گوید این عکس واقعی است ولی راز آن را فاش نکرده است. او تمام پول حاصل از فروش عکس را به سیل زدگان جنوب انگلستان داد.

پوشیدن یک لباس برای یک سال


" شنا ماتیکن " اهل نیویورک اعلام کرد که یک لباس را برای یک سال میپوشد تا در انتها پولی برای خیریه جمع آوری کند. او در تمام طول یک سال فقط یک لباس پوشید و فقط ظاهر ان را با وسایل جانبی تغییر داد و در انتهای سال توانست ۱۰۰ هزار دلار برای خیریه آموزشی پول جمع اوری کند.

کوتاه کردن ابرو


" سی بورقر " کسی است که هر روز برای بیرون رفتن به غیر از موهایش مجبور بود ابروهایش را نیز شانه کند. او برای کوتاه کردن کامل ابروهایش یک مراسم برگزار کرد و در آن توانست ۱۶۰۰ دلار برای خیریه فلج اطفال پول جمع اوری کند.

باشگاه خبرنگاران