ملت ایران:این خانم ۳۱ ساله که مادر دو فرزند است در حال خوردن ساندویچ گوشت مرغ و بره بود که متوجه شد قسمتی از بدن یک موجود را گاز زده است این درحالی بود که او تصور میکرد این موجود سیاه یک تکه گوشت است که بیش از اندازه سرخ شده است.

این غذا یک ساندویچ آماده بود و قرار بود حاوی گوشت بره و مرغ و کاهو باشد اما این خانم هنگام خوردن آن احساس کرد تکه ای از بدن یک جانور را خورده است او وقتی با دقت به ساندویچش نگاه کرد متوجه شد چیزی که او فکر میکرد یک تکه گوشت سرخ شده است بدن یک موجود پشمالوست که جونده ای کوچک به نظر میرسد.

تصویر: وجود یک جانور نامشخص در ساندویچ این خانم خبرساز شد !

او در این رابطه میگوید: ابتدا احساس کردم این گوشت سیاه قسمتی از گوشت سرخ شده بره است اما وقتی دقت کردم متوجه شدم روی آن مو وجود دارد حتی تکه ای از دم جانور نیز مشخص بود همین مسئله باعثشد احساس تهوع به من دست دهد و حالم خیلی بدشود.
او برای اعتراض به مغازه ای که از آن خرید کرده بود رفت اما کسی به حرفهای او اهمیتی نداد و در آخر برای ساکت کردنش مبلغ ۱۰ یورو به او پرداخت کردند. اما با رسانه ای شدن این جریان کارخانه تولید کننده این ساندویچ قول داد علیرغم پرداخت خسارت جریان را به طور کامل بررسی کند.

پرداد