ملت ایران:این ایده‌های پنج تایی به شما کمک می‌کند میزبان باسلیقه‌تری در نظر میهمانان جلوه کنید.

۱. سبدهای زیبایی که در شمال کشور بافته می‌شوند، مکان مناسبی برای قراردادن کتاب‌ها و مجلات جالب و خواندنی هستند. آنها را کنار مبلمان قرار دهید تا میهمانان، دوستان و آشنایان علاقه‌مند، که مدت بیشتری در کنار شما هستند از آنها استفاده کنند. با این کار هنر بومی شهرتان را به خوبی با دکوراسیون مدرن هماهنگ ساخته‌اید. بهتر است هنگام مطالعه هر کتاب یا مجله، نکات جالب را به صورت یادداشت بالای هر صفحه بچسبانید تا دیگران ضمن ورق زدن، آنها را بخوانند و لذت ببرند. این امکان را برای میهمانتان نیز فراهم کنید.

۲. گلدان‌های گل را با رنگ محیط هماهنگ کنید. فکر‌های گران قیمت نکنید! تنها کافی است دور گلدان با روبانی پهن و زیبا به رنگ دکوراسیون اتاق، پاپیون درست کنید و آن را با گل‌های روئیده در حیاط منزلتان یا هماهنگ با دکوراسیون فضا پر کنید.

۳. اکسسوری‌های مناسب فصل در اتاق بگذارید. بهار را با گل‌های تازه، تابستان را با صدف‌های زیبای دریایی، پاییز را با برگ‌های رنگارنگ و زمستان را با میوه‌های کاج به همراه میهمانانتان جشن بگیرید.

۴. یک نیمکت ساده از چوب طبیعی، می‌تواند در صورت کافی نبودن مبل‌ها فضای نشیمن مناسبی پدید آورد؛ ضمن اینکه شما می‌توانید در مواقع دیگر هم‌‌، از آن، در گوشه‌ای از فضا به صورت دکوراتیو استفاده کنید.

۵. برای لامپ‌ها کلید کنترل(دیمر) بگذارید تا بتوانید با تنظیم نور آنها فضایی رویایی و به یاد ماندنی برای خود و میهمانان فراهم آورید.

منبع: مجله منزل