ملت ایران:شاید اکثر مردم از توده های چربی در بدن بیزار باشند وهیچ وقت به این موضوع که اگر بدن آنها تولید چربی نکند چه پیش می آید فکر نکرده باشند.

به گزارش روزگارنو، زنان و مردان برای ادامه ی حیات به مقدار خاصی از چربی نیاز دارند. این چربی برای حفاظت از اندام ها مورد نیاز است و انرژی لازم را برای انجام فعالیت ها تأمین می کند. اگر مقدار چربی بدن به زیر حد قابل قبولی برسد، به طور جدی می تواند اعمال طبیعی بدن را مختل کند.

لیز والاسکوئز خانم ۲۳ ساله اهل تگزاس بدون بافت چربی به دنیا آمده است. یعنی او بدون چربی بدن است و حتی با خوردن غذاهای پرچرب بدن او ذره ای چربی تولید نمی کند. تنها دو نفر در جهان به بیماری او دچار هستند. این سندرم هنوز تشخیص داده نشده است.

تصویر : چرا به این خانم می گویند زشت ترین زن دنیا ؟!

لیز می گوید: بسیاری از مردم با دیدن او می ایستند و او را مورد آزار قرار می دهند و به او لقب زشت ترین زن را می دهند. این حرکت بسیار در روحیه او تاثیر بد گذاشته است. همچنین وی در وب سایت خود می نویسد: وضعیت او فقط یک راز بزرگ است اما او همچنان امیدوار است که یکی از پزشکان روزی چگونگی درمانش را کشف کند.

این زن موفق در ۲۳ سالگی، هفت سال است که بیش از ۲۰۰ کارگاه آموزشی در تشویق دیگران به چگونگی گذر از موانع برپا کرده است، در دانشگاه تکزاز یک پست کارشناسی ارشد در ارتباطات دارد، و دو کتاب نوشته است.