ملت ایران: تا به حال تلفن های هوشمند اندرویدی دوربین داشتند. حالا یک نگاه متفاوت ببینید: دوربین عکاسی دیجیتالی که اندروید دارد. طی یکی دو سال گذشته طرح اولیه متعددی از دوربین های عکاسی دیجیتال مجهز به سیستم عامل اندروید در نمایشگاه ها و اینترنت مشاهده کرده ایم، اما تا کنون هیچ یک به مرحله تولید نرسیده اند. ولی آن طور که پیدا است، نیکون تصمیم دارد بالاخره این ایده جذاب را عملی کند.

تصاویری که می بینید، روز گذشته توسط سایت Nikon Rumors به همراه برخی شایعات درباره محصول جدید نیکون منتشر شدند. این سایت ادعا می کند که دوربین ببین و بگیر تازه نیکون از یک صفحه نمایش ۳٫۵ اینچی OLED و سیستم عامل اندروید نان زنجبیلی ۲٫۳ بهره می برد.

با توجه به تصاویر منتشره، در این دوربین از لنز زوم ۲۵۰-۲۵ میلی متری و جی پی اس داخلی(برای درج تگ جغرافیایی روی عکس ها) استفاده شده است. همچنین شنیده شده که Nikon Coolpix S۸۰۰C دارای وای فای داخلی برای اشتراک آسان عکس ها و دسترسی به گوگل پلی است.

گفته می شود که این گجت جذاب فردا به صورت رسمی از طرف نیکون رونمایی و معرفی خواهد شد. پس بهتر است کمی صبر کنیم تا اطلاعات قطعی درباره قیمت و جزئیات فنی این دوربین اندرویدی بشنویم.

منبع: افسون