به گزارش ملت ایران به نقل از پرشین وی، کریس مونسی ممکن است بسیار چاق باشد ولی این باعثنمی شود که احساس زیبا بودن نکند. دختر ۱۸ ساله فوق العاده چاقی که یک کارمند نگهداری از کودکان است در انتخاب زیباترین زن مخصوص خانم های سنگین وزن شرکت کرده است.

او با حضور در یک شبکه تلویزیونی به همه اعلام کرد با وجود وزن بسیار زیاد وسلامتی اش بسیار خوشحال است. او که سالهاست به خاطر وزن زیادش مورد انتقاد و آزار روحی و جسمی قرار گرفته است، سرانجام تصمیم گرفته است که کنایه ها را نادیده بگیرد و خوشحال باشد.

زیبا ترین خانم سنگین وزن انتخاب شد + عکس

شاخص توده بدنی(BMI) این خانم اکنون ۶۸ است، در حالی که میزان سالم و نرمال آن ۱۸.۵ و ۲۴.۹ است. او در مدرسه همیشه مورد آزار روحی قرار گرفته و همیشه تصور می کرده وقتی به کالج برود اوضاع فرق می کند، وقتی کالج را نیز مانند مدرسه می یابد، درسش را رها می کند. اکنون که او می خواهد زندگی را به شکل جدیدی ببیند می خواهد دوباره درسش را ادامه دهد.

به گفته کریستی او تاکنون انواع رژیم ها و روش های کاهش وزن را امتحان کرده است ولی تاکنون به نتیجه نرسیده است. کریستی که جریان همین مسابقه با نامزدش آشنا شده است گفت احساس سلامتی کامل دارد، فقط وقتی از پله ها بالا و پایین می رود از نفس می افتد.

الکس که خود جزو طرفداران زنان چاق محسوب می شود گفت: من کمی نگران سلامتی اش هستم ولی چیزی را که بیشتر در او می پسندم ذهن سالم و فهیم اوست، چرا که تا زمانی که خوب بیاندیشید بقیه مسائل راحت تر حل می شود.