شکیرا خواننده سرشناس کلمبیایی و همسر جرارد پیکه مدافع باتجربه بارسلونا و تیم ملی کلمبیا حالا یکی از سفیران شرکت اورال بی است؛ کمپانی ای که تمرکزش برروی تولید محصولات بهداشتی دهان و دندان است.

او در گفتگوی جذابی که در روزنامه ال موندو دپورتیوو بازتاب یافته از مسائل مختلفی، از آشنایی اش با جرارد پیکه گرفته تا دوستی خانوادگی شان با خانواده سسک فابرگاس و پسرش میلان صحبت کرده است.

شکیرا درمورد میلان گفت: «میلان از تماشای بازیهای پدرش، جرارد پیکه خیلی لذت می برد. او واقعا فوتبالی است. میلان وقتی ۱۰ ماهه بود او را برای تماشای بازیهای بارسلونا به ورزشگاه نوکمپ می بردیم. او حتی با جام قهرمانی هم عکس گرفت و بازیها را از طریق تلویزیون تماشا می کند.»

درعین حال شکیرا اعلام کرد که پسرش از نظر شم موسیقایی هم به او رفته و شیفته موسیقی است: «هر آهنگی که بگذاری، میلان با آن آهنگ می رقصد و با این سن و سال کمش کمرش را می لرزاند.» او درمورد آلبوم جدیدش گفت: «در اوایل سال ۲۰۱۴ فروش آلبومم شروع می شود و بیشتر موسیقی راک اند رول خواهد بود.»

شکیرا درمورد تولد فرزندش گفت: «به دنیا آوردن بچه راحت تر از ساختن یک آلبوم است.» و درمورد نحوه آشنایی اش با پیکه گفت: «وقتی پیکه مرا شناخت، در سال ۲۰۱۰ و در زمان ضبط ویدئوی واکا واکا برای جام جهانی بود. او در آن زمان به سسک گفته بود: " من با این ازدواج می کنم. او زن زندگی من است " وقتی جرارد برای اولین بار مرا دید، متوجه این موضوع شده بود. من هم می دانستم که او مرد بی نظیری برای من خواهد بود. ولی خب مشخص است که جرارد این را به دوستش گفت و نه به من.» البته این خواننده کلمبیایی اعلام کرد که با وجودی که از پیکه خوشش آمده بود ولی ترجیح داد تا منتظر بماند تا پیکه اولین قدم را بردارد: «من دراین مورد، خیلی سنتی هستم و منتظر ماندم تا اول پیکه برای آشنایی دست به کار شود و بعد من گام دوم را برداشتم. الان که در بارسلونا هستم، لحظات دلنشینی از زندگی را تجربه می کنم. من تمام آنچه به دنبالش بودم را یافته ام: دوست داشتن، دوست داشته شدن و تشکیل یک خانواده که اولویت های من هستند. آنچه برلب من لبخند می آورد، دیدن لبخند پسرم و همسرم است و البته وقتی بارسا می برد هم واقعا خوشحال می شود. در مجموع اخبار خوب مرا شاد می کند.»