ملت ایران: انتشار عکس‌هایی از عمارت جدید جان‌ تری که در محوطه خانه باغ قبلی‌اش بنا شده نشان می‌دهد که مدافع آبی‌پوشان لندنی خانه‌ای مجلل برای خانواده‌اش بنا کرده است.

خانه پیشین مدافع چلسی که نمایی با آجرهای قرمز داشت سرانجام پس از ۳ سال در ازای ۵.۲۵ میلیون پوند به فروش رسید. کاپیتان پیشین تیم ملی فوتبال انگیس حتی برای اینکه خانه‌ قدیمی‌اش به فروش برود در سال ۲۰۱۰ عنوان کرده بود حاضر است به خریدار آن تخفیف هم بدهد. حالا این بازیکن ۳۲ ساله با فروش عمارت قدیمی‌اش می‌تواند خانه جدیدش را که در باغ پشتی ملکش بنا کرده است را حسابی سر و سامان دهد.

خانه جدید تری دارای ۸ حمام و سرویس بهداشتی، ۹ اتاق خواب و یک استخر سرپوشیده به مساحت ۱۰ در ۱۲ متر به همراه سونا و جکوزی کاملاً مجهز است. این عمارت همچنین یک سینمای اختصاصی هم دارد. این بنای مجلل همچنین یک دریاچه نسبتاً بزرگ دارد که ساختش ۳ ماه به طول انجامیده، هرچند هنوز چمن‌کاری اطرافش باقی مانده است.

بر اساس گزارش‌های منتشرشده جان تری که ساخت عمارت جدیدش را از ماه دسامبر ۲۰۱۱ آغاز کرده است برای تکمیل آن در حدود ۴.۶ میلیون پوند وام مسکن از بانک گرفته است.

در تصویر زیر می‌توانید خانه قدیمی(سمت راست) و عمارت جدید(سمت چپ) جان تری را ببینید.