ملت ایران: در مرداد سال ۹۲ گران قیمت ترین خودروی وارد شده به پایتخت بی ام وی x۵m به ارزش آن ۱۱۱ هزار و ۳۱۴ دلار بوده است.

بر اساس جدیدترین آمار گمرک جمهوری اسلامی ایران طی ۵ ماه نخست سال ۹۲ تعداد ۱۶ هزار و ۹۵۹ خودرو وارد به ارزش ۳۵۱ میلیون و ۴۰۰ هزار دلار وارد کشور شده است.

این در شرایطی است که واردات خودرو به کشور در پنج ماهه امسال از نظر تعداد نسبت به مدت مشابه در سال قبل ۸.۱ درصد افزایش یافته است.

اما یکی از مقصد های بزرگ خودروهای وارداتی طی ۵ ماه نخست سال جاری معاونت واردات و ترانزیت تهران بوده است که این مرکز در سال جاری شاهد ورود خودروهای لوکس بیشماری به پایتخت بوده است.

طی ماه مرداد نیز این موضوع ادامه داشته است و گران ترین خودروی وارد شده به این مقصد خودرو بی ام وی x۵m بوده که ارزش آن ۱۱۱ هزار و ۳۱۴ دلار بوده است.

البته در میان ۱۰ خودروی گران وارد شده به معاونت واردات و ترانزیت تهران ۹ خودرو بی ام و و تنها یک خودرو مرسدس بنز مشاهده می شود و در میان بی ام و های گران قیمت وارد شده مدل i۶۵۰ بیشترین سهم را به خود اختصاص داده است.
همچنین ارزش ۱۰ خودروی گرانقیمت وارد شده به معاونت واردات و ترانزیت تهران در مرداد ماه سال جاری ۹۱۶ هزار و ۳۷۰ دلار بوده است.


خودرو

قیمت(دلار)

bmw x۵mمدل و ساخت ۲۰۱۳،۸ سیلندر، ۵۰۰۰cc

۱۱۱۳۱۴

بی ام و نو ۶۵۰iساخت ۲۰۱۳ اتومات

۹۷۸۵۷

بی ام و نو ۶۵۰Iمدل وساخت ۲۰۱۳ اتومات سفید

۹۷۷۲۵

بی ام و نو ۶۵۰Iمدل ۲۰۱۳اتومات

۹۷۴۹۱

bmw ۶۵۰iمدل ۲۰۱۳ ساخت ۲۰۱۳ ۴درب ۸سیلندر

۹۷۳۹۷

بی ام و ۶۵۰Iکوپه مدل وساخت ۲۰۱۳

۹۶۶۴۷

بی ام و ۶۵۰گرندکوپه مدل وساخت ۲۰۱۳ رنگ سفید

۹۵۹۴۰

بی ام وX۶ ۵۰Iمدل و ساخت ۲۰۱۳ ۵درب

۷۶۸۰۷

مرسدس بنزgl۴۵۰سفید تودوزی چرم اتومات ۴۵۰۰cc

۷۶۳۸۰

بی ام و نو ۵۰I X۵مدل و ساخت ۲۰۱۳
اتومات

۶۸۸۱۲


تصاویر گرانقیمت ترین خودرو وارد شده به تهران در مرداد ماه را در مشاهده می کنید: