سازمان زیباسازی شهر تهران به مناسبت بیست و چهارمین سالگرد ارتحال بنیان گذار انقلاب اسلامی، امام خمینی(ره) شهر تهران را سیاه پوش کرد.

به مناسبت بیست و چهارمین سالگرد ارتحال امام خمینی(ره)، سازمان زیباسازی شهر تهران اقدامات گسترده ای را برای مناسب سازی فضاهای شهری با این روزها را پیش بینی کرده است.

به همین مناسبت و هم زمان با نزدیک شدن به روزهای گرامیداشت بیست و چهارمین سالگرد ارتحال معمار انقلاب اسلامی سازمان زیباسازی اقدام به اکران بیست هزار متر تبلیغات فرهنگی در قالب ۵۰ بیلبورد، ۱۱۵ عرشه پل و ۱۰۰ پرتابل شهری، در سطح شهر تهران کرده است.

زیباسازی و آماده سازی بستر بصری اتوبان های منتهی به حرم امام(ره) مانند اتوبان آزادگان و شهید نواب، نصب سه دستگاه تلویزیون در حرم مطهر، هماهنگی در خصوص نصب و جمع آوری دو دستگاه تلویزیون حرم مطهر، تهیه ۲۰ عدد بالن در رنگهای متنوع، هماهنگی لازم در خصوص نصب آن در سالگرد ارتحال در حرم مطهر و بازسازی احجام منصوبه در حرم مطهر که سال گذشته نصب شده بودند و تهیه و تصویب طرح غرفه از جمله فعالیت های سازمان زیباسازی شهر تهران به منظور آماده سازی فضای حرم مطهر امام(ره) برای برگزاری سوگواری است.

سازمان زیباسازی شهر تهران ضمن تهیه طرح «السلام علیک یا روح ا…» و ارسال آن برای مناطق اقدام به اهتزاز پرچم عزا در هر منطقه کرده است.

تهیه جملات و طرح های ایام ارتحال و نصب در تمام سطح شهر تهران، ارسال طرح های ارتحال حضرت امام(ره) برای اکران در سازه های تبلیغاتی، تهیه بنرهای خیر مقدم زائرین برای مبادی ورودی شهر تهران و نصب بنرهای راهنما در محدوده حرم مطهر از دیگر اقدامات سازمان زیباسازی شهر تهران به مناسبت بیست و چهارمین سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) است.

سازمان زیباسازی شهر تهران با برپایی جشنواره های هنری مانند سوگواره «امام خوبی ها» و مسابقه عکس و پوستر «دل دیده»، آثار هنری این جشنواره ها را در چاپ و اکران شهری کرده است.