به گزارش ملت ایران به نقل از ایسنا، تعداد فعلی مشترکان اینترنت پرسرعت مخابرات بالغ بر یک میلیون و ۶۰۰ هزار کاربر اعلام شده و به همین تعداد هم در میان شرکت های PAP کاربر اینترنت وجود دارد.

مدیر کل روابط عمومی شرکت مخابرات ایران، در خصوص گلایه کاربران اینترنت مخابرات، در برخی موارد توضیح داد: کیفیت ما پایین تر نیست، اما تا چندی پیش به دلیل مصوباتی که از سوی شورای عالی انقلاب فرهنگی و سازمان تنظیم مقررات ابلاغ شده بود، محدودیت ها را رعایت می کردیم.

به گفته او و براساس اطلاعات نشریه ارتباطات اما شرکت های PAP همکار ما این کار را نمی کردند و حتی در تبلیغات آنها می دیدیم که تا اینترنت چهار مگابایت نیز تبلیغ می شود و شاید همین موضوع موجب شده که برخی فکر کنند ممکن است ما سرعت پایین تری داشته باشیم.

داوود زارعیان با اشاره به این که سرعت براساس مصوبه ی واگذاری ADSL در تمام شرکت ها مشابه یکدیگر است، افزود: مدتی است شرکت مخابرات تغییرات اساسی در ساختار عرضه ی خدمات ADSL ایجاد کرده و با ایجاد مراکز خدمات دهی و سرویس های هوشمند سرویس مناسبی به کاربران خود ارائه می کند و در نهایت تفاوت میان این شرکت و شرکت های PAP وجود ندارد.